Lietuviški patiekalai vs R2P Sport – 2 (72:60)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lietuviški Patiekalai“ palaužė „“R2P SPORT-2“ ekipą

2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 22:45 val., peržiūros: 1162

Lapkričio 7 dieną, A.Sabonio krepšinio centre, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Lietuviškų Patiekalų" (šeimininkai) ir R2P SPORT-2" ekipų. Pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išsiveržę "Lietuviški Patiekalai" sugebėjo išlaikyti pranašumą visų rungtynių metu. Ir nors svečiai per daug neatsiliko ir tiesiog mynė varžovams ant kulnų, tačiau jiems vistiek nepavyko persverti rezultato į savąją pusę. Šios rungtynės pasibaigė šeimininkų pergale rezultatu (72 – 60)

Vos rungtynėms prasidėjus "Lietuviški Patiekalai" nieko nelaukę išsiveržė į priekį. Spurtavę (9-2), šeimininkai iškart galėjo jaustis kiek saugiau. Tačiau saugumo jausmas greitai išnyko, kai varžovai taipogi sužaidė puikią atkarpą (2-12) ir išsiveržė į priekį rezultatu (15-16). Visgi, kėlinuką kiek geriau užbaigė šeimininkai. Įmetę 2 taiklius metimus be atsako jie užbaigė pirmąjį kėlinuką turėdami 3 taškų persvarą (19 – 16)

Antrasis rungtynių ketvirtis vyko stebėtinai lygiai. Viso kėlinio metu nė viena ekipa neparodė jokio spurto ar puikiai sužaistų atkarpų. Jeigu viena komanda įmesdavo taiklų metimą, kita netrukus atsakydavo tuo pačiu. Taigi, nenuostabu, jog šis kėlinukas pasibaigė lygiosiomis (16-16). Taigi, šiam kėlinukui pasibaigus šeimininkai vis dar turėjo tą patį 3 taškų pranašumą (35 – 32)

Po ilgosios pertraukos kova aikštelėje nė kiek nesumažėjo. Abi komandos tebebuvo susikibusios ragais, tarsi du buliai koridoje. Žaidimas buvo stebėtinai apylygis beveik visą trečią kėlinį. Visgi, kėlinio pabaigoje "Lietuviški patiekalai" puikiai dirbę gynyboje, sugebėjo pelnyti 7 taškus be atsako ir taip užbaigę trečiąjį kėlinuką, jau turėti 9 taškų persvarą (55 – 46)

Ketvirtasis kėlinys buvo nė kiek nepanašus į antrą ar trečią. Paskutinis šių varžybų ketvirtis buvo itin banguotas. Apylygis žaidimas vyko ko gero nepilną pusę kėlinio. Likusi kėlinio dalis buvo pilna permainų. Likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos "Lietuviški patiekalai" turėjo 10 taškų pranašumą, tačiau "R2P Sport-2" neketino pasiduoti. Svečiai pradėjo puikiai gintis, bei pelnė 7 taškus be atsako ir likus vos 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, sumažino deficitą iki vos 3 taškų (61-58). Visgi, kėlinio pabaigoje šeimininkai stvėrė jautį už ragų. Kėlinuką jie užbaigė puikiu spurtu (11-2) ir nuaidėjus sirenai skelbiančiai rungtynių pabaigą, iškovojo pergalę rezultatu (72 – 60)

Lietuviški patiekalai: Tomas Vaičiulis – 21 tšk., Vaidas Palaikis – 17 tšk., Martynas Gustainis – 10 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Grigalevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

R2P Sport – 2: Audrius Daniulis – 18 tšk., Arvydas Račkus – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Giržadas – 12 tšk. (10 atk. kam.)

"Lietuviškų Patiekalų" komandos kapitonas Tomas Grigalevičius:

"Na mes esam šiek tiek jaunesni, varžovus nuvaikėm nuo kojų. Jų lyderiai išsibaudavo, ir nors kova buvo įtempta iki pat varžybų galo, bet vis tik jaunystė nugalėjo"

„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos. (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ tik po atkaklios kovos palaužė „ICE“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 00:16 val.)„Lietuviški patiekalai“ be didesnio vargo įveikė „Žaliai ‒ Baltų“ ekipą. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Lietuviški patiekalai“ sutriuškino „Nepyk“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Lietuviški Patiekalai“ antrą kartą įveikė „Dumblą“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:48 val.)„Lietuviški patiekalai“ neturėjo vargo su „Nepyk“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 22:58 val.)„Lietuviški patiekalai“ vos neužbaigė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ sezono (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Lietuviški patiekalai“ nesunkiai nugalėjo „Kėdainiai & Addeco“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)