Lituanica vs Partizanas (52:54)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Partizanas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lituanica“ ekipą.

2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 21:47 val., peržiūros: 1009

Penktadienį, gruodžio 12 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Lituanica" ir "Partizanas" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (7:10). Antrasis kėlinys geriau susiklostė šeimininkams, kurie sugebėjo persverti rezultatą ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu – (28:21). Trečią kėlinį geriau sužaidė "Partizano" ekipa, kuri sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimumo – (39:38). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir daugiau neleido šeimininkams įsiveržti į priekį. Rungtynės baigėsi rezultatu – (52:54).

Pirmais kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, pirmieji į priekį įsiveržė svečiai pataikydami tolimą metimą, vėliau šeimininkai atsakė tuo pačių ir prabėgus 3 minutėms rezultatas buvo lygus – (3:3). Per likusį laiką "Partizano" ekipai pavyko įsiveržti į priekį ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (7:10).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Lituanicos" spurtu – (12:5), po kurio pasikeitė pirmaujanti komanda – (19:15). Kėliniui įpusėjus komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, šeimininkams kėlinio gale pavyko atitrūkti 7 taškais ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (28:21).

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (6:11), po kurios skirtumas tarp komandų aptirpo iki 2 taškų – (34:32). Prabėgus dar 6 minutėms "Partizano" komandai buvo pavykę įsiveržti į priekį, bet pirmaujančios ekipos statusą greitai prarado ir po trijų kėlinių priekyje vis dar buvo "Lituanica" – (39:38).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Partizano" komandos trenerio O. Stropaus tolimu metimu, kuris išvedė savo komandą į priekį – (39:41). Vėliau sekė dar dvi rezultatyvios atakos, po kurių sužaidus 3 minutes skirtumas tarp komandų išaugo iki 6 taškų – (39:45). Šeimininkai greitai ėmė taisyti padėti, pelnė 5 sausus taškus ir komandas skyrė tik 1 taškas – (44:45). Prabėgus dar keliomis minutėms svečiai vėl buvo atitrūkę nuo šeimininkų – (44:50), bet ilgai laukti nereikėjo ir "Lituanicos" komanda vėl priartėjo iki minimumo – (50:51). Per likusį laiką šeimininkų komanda ėmė naudoti baudų strategija, tai puikiai išnaudoję svečiai nesuteikė daugiau galimybių šeimininkams persverti rezultato ir šventė pergalę rezultatu – (52:54).

Po laimėtų rungtynių "Partizano" komandos treneris kalbėjo: "Pas mus komandoje jau taip yra, kad rungtynes pradedame sunkiai, paskui įsibėgėjame tik trečiame kėlinyje, tai šiandienos varžybos irgi ne išimtis."

Po pralaimėtų rungtynių "Lituanicos" komandos kapitonas kalbėjo: "Pradžia buvo gera, antroje pusėje gal atsipalaidavome, pajautėme, kad galime lengvai laimėti. Trečiame kėlinyje įkritome į duobę, pradėjome žaisti nervų karą, kuris mūsų komandai nelabai sekasi."

Lituanica: Donatas Maciulevičius – 16 tšk., Andrius Okulič-Kazarinas – 10 tšk., Dmitrij Kvitka – 9 tšk.

Partizanas: Ovidijus Stropus – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Juras Kulvecas – 12 tšk., Edvinas Zaurys – 12 tšk.

„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą. (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:05 val.)Po permainingos kovos „Darbiečiai“ įveikė „Lituanica“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:20 val.)„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)„Partizanas“ vos nepaleido pergalės iš rankų, tačiau palaužė „KMAIK“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Partizanai“ palaužė „Spartos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Partizanas“ nesunkiai įveikė „Spartą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lituanica“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:37 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)„SK Neveronys“ užtikrinta persvara įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:50 val.)