Dumblas vs Lietuviški patiekalai (66:82)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblo“ pergalių seriją nutraukė „Lietuviški Patiekalai“

2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 18:35 val., peržiūros: 1133

Lapkričio 16 dieną, sekmadienį, "Kauno Energijos" salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių B pogrupio mūšis tarp savo aikštėje žaidusių "Dumblo" krepšininkų ir "Lietuviškų Patiekalų" ekipos.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis ekipos neketino nusileisti viena kitai ir žengia viena šalia kitos. Pirmaujanti komanda pirmajame kėlinyje keitėsi net 8 kartus, o rezultatas buvo lygus 4 kartus, kas byloja apie tikrai įnirtingą kovą. Vis dėlto, kėlinio tiesiojoje "Lietuviški Patiekalai" įsūdė porą tritaškių, paskutinę atkarpą laimėjo rezultatu 2:8 ir po pirmųjų dešimties minučių džiaugėsi 6 taškų pranašumu.

Antrasis kėlinys prasidėjo ekipų apsikeitimu dvitaškiais, bet netrukus "Lietuviški Patiekalai" šovė į priekį, surinko 6 taškus iš eilės ir padidino atotrūkį jau iki 12 taškų (20:32). Ketvirčio viduryje dar pora taiklių tritaškių leido V.Pilipaičio kariaunai įgyti 14 taškų persvarą (24:38), bet antroje kėlinio pusėje "Dumblas" ėmė artėti, kol po T.Buloto tolimo šūvio skirtumas sumažėjo perpus (35:42). Tiesa paskutinis žodis kėlinio finiše vėl priklausė "Lietuviškiems Patiekalams", kurie pirmąją dvikovos pusę baigė spurtu 2:8 ir įpusėjus mačui džiaugėsi 13 taškų persvara – 37:50.

Po didžiosios pertraukos svečiai dar labiau sutvirtino savo pozicijas, kėlinį pradėjo laimėta atkarpa 0:7 ir nutolo jau 20 taškų skirtumu (37:57). Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir toks scenarijus nebuvo pats blogiausias užtikrintai pirmaujantiems "Lietuviškų Patiekalų" krepšininkams. "Dumblui" porą kartų pavyko priartėti iki 15 taškų (45:60; 48:63), tačiau tritaškį kėlinio pabaigoje įsmeigęs G.Vyšniauskas sugrąžino "Lietuviškiems Patiekalams" 18 taškų pranašumą ir tris kėliniai baigėsi rezultatu 48:66.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Lietuviški Patiekalai" toliau laikė žaidimo vadžias savo rankose ir jau pirmosiomis ketvirčio minutėmis jų persvara perkopė 20 taškų ribą (50:73). Nebeturintys kur trauktis "Dumblo" krepšininkai pamėgino kilti į lemiamą šturmą, kelių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 16:5 ir pjovė deficitą iki 12 taškų (66:78). Vis dėlto, laiko ką nors pakeisti jau buvo per mažai, o dvikovos finiše "Lietuviški Patiekalai" įtvirtino pergalę ir laimėjo susitikimą rezultatu 66:82.

Vincas Pilipaitis ("Lietuviški Patiekalai"):

"Pirmoj rungtynių pusėj geriau pataikėm tolimus metimus. Ir šiaip žaidėm labiau susikaupę ir susikoncentravę pergalei."

Saulius Steikūnas ("Dumblas"):

"Varžovai labai gerai pataikė. Ypač pirmoj rungtynių pusėje. Mes per pirmus du kėlinius praleidom 50 taškų, o tai yra labai daug. Antroj pusėje mėgino atsigriebti, bet nepavyko."

"Lietuviškų Patiekalų" gretose pirmaisiais smuikais griežė E.Adomaitis (19 tšk., 7 atk. k.), E.Zaidelis (18 tšk., 8 atk. k.), T.Vaičiulis (10 tšk.), T.Grigalevičius (10 tšk.), G.Vyšniauskas (8 tšk.) ir A.Kalnutis (8 tšk.).

"Dumblo" komandoje pasižymėjo T.Bulotas (17 tšk.), L.Steikūnas (16 tšk., 13 atk. k., 6 išpr. pr.), D.Baltrušis (11 tšk.), P.Žėkonis (7 tšk.) ir A.Turskis (6 tšk.).

"Lietuviški Patiekalai" "C" lygos "ALTreklama" pirmenybėse iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų (4-0). "Dumblo" keturių pergalių serija šiandien nutrūko (4-1).

„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)„Žaliai-Balti“ supančiojo „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 10:07 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Dumblas“ lengvai įveikė „Straight“ ekipą. (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:54 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:57 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 19:02 val.)„Dumblo“ krepšininkai nebuvo gailestingi „Saviems“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 16:33 val.)„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)