Green Death vs ICE (39:67)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„ICE“ su „Green Death“ vargo tik vieną kėlinį.

2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 01:28 val., peržiūros: 1041

Lapkričio 10-ąją "J.Dobkevičiaus" mokyklos salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų "Green Death" ir svečių "ICE". Pirmajame kėlinyje abi ekipo žaidė lygiavertiškai,tačiau vėliau "ICE" puikiai vykdė trenerio nurodymus,o tarpusavyje dažnai besigynčiję šeimininkai subirėjo ir turėjo pripažinti oponentų pranašumą 67:39 bei patirti pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną.

Rungtynes svečiai pradėjo atkarpa 5:0,tačiau į tai N.Petravičius atsakė savo 6pelnytais taškais. Rezultatui esant 7:6 svečių žaidėjas E.Ramanauskas pelnė 5taškus be atsako ir atitolino savo ekipą 6taškais.Ekipos dar apsikeitė keletu sėkmingų atakų ir skirtumas iki kėlinuko galo sumažėjo 2taškais. Pirmąjį ketvirtį "ICE" laimėjo 18:14.

Antrajame Roko Misevičiaus vedini svečiai iškart laimėjo atkarpėlę 7:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (25:14). Nors šeimininkai pelnė 3taškus,tačiau į tai gavo dar vieną atkarpą 8:0 ir atsilikinėjo jau 16taškų(17:33). "Green Death" šiame kėlinyje strigo varžovų gynyboje,pralaimėjo jį 6:21 ir tik baudų metimai gelbėjo nuo beveik visiškai sauso kėlinuko,nes iš žaidimo tikslą pasiekė tik 1metimas. Gale ketvirčio aidint sirenai Rokas Misevičius dar spėjo išmesti itin sunkų ir akrobatinių sugebėjimų pareikalavusį metimą,kuris,beje,pasiekė tikslą.Po dviejų kėlinių svečiai užtikrintai pirmavo 39:20.

Po petraukos "ICE" nei kiek nestabdė ir po to paties Roko Misevičiaus tritaškio pirmavo jau 24taškais (46:22). Kėlinio viduryje šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą 8:3 ir sumažino skirtumą iki 19,tačiau svečiai kėlinio pabaigą laimėjo 7:3 ir varžovus privertė jaustis nelabai optimistiškai prieš lemiamą ketvirtį. Po trijų kėlinių 56:33.

Lemiamame ketvirtyje atrodė,kad abi ekipos susitaikiusios su rungtynių baigtimi ir tiesiog "marino" laiką. Bandydami atlikti ilgas atakas tiek vieni tiek kiti dažnai perlaikydavo kamuolį ir neparuošti metimai skriedavo pro šalį. Pavieniai šeimininkų veiksmai nedavė jokios naudos,o jų žaidime komandiškumo buvo sunku ižvelgti,ką puikiai apibūdina tik 5 rezultatyvūs perdavimai per visas rungtynes. Šį nerezultatyvų kėlinį svečiai laimėjo 11:6 ir šventė 4-ąją pergalę sezone rezultatu 67:39.

Po rungtynių "ICE" ekipos treneris T.Jonkus šnekėjo: " Visų pirma tai džiugu iškovojus pergalę,varžovas buvo ganėtinai stiprus,tačiau šiandien susirinkome pilnos sudėties,galėjome atlikti daug rotacijos žaidime. Laukia dabar dvi svarbios akistatos su anų metų prizininkais "Kaunas" bei iš "B" lygos atėjusia "Hidraulinių sistemų" komanda ten ir viskas išaiškės."

Green Death: Nerijus Petravičius – 15 tšk. (8 išpr. praž.), Dalius Grušauskas – 10 tšk., Linas Stašinskas – 9 tšk.

ICE: Vilius Ginevičius – 14 tšk., Rokas Misevičius – 14 tšk., Ernestas Ramanauskas – 8 tšk.

„Kaunas“ pratęsė „Green Death“ pralaimėjimų seriją iki penkerių. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 01:45 val.)Puikiai startavę „Green Death“ pabaigoje vos neprisižaidė (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:35 val.)„BL Old“ nesugebėjo pasipriešinti „Green Death“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Green Death“ lengvai nugalėjo „Savus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:59 val.)„Green Death“ neatsilaikė prieš LCP KK „Ragus“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:46 val.)Atkakliose rungtynėse „Green Death“ palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)Vyriškoje kovoje „Green Death“ pranoko „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:05 val.)„ICE“ laimėjo išlikimo kovą (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Green Death“, kurie pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:44 val.)„ICE“ nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:57 val.)