Komanda X vs A.S.K. „Persvara“ – 2 (61:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidusi „Komanda X“ laimėjo varžybas

2015 vasario 10 d., Antradienis, 23:33 val., peržiūros: 902

Vasario 10 dieną Varpo gimnazijoje susitiko dvi C lygos „ALTreklama“ komandos, šeimininkai „Komanda X“ ir svečiai A.S.K. „Persvara“ – 2. Šiose varžybose vyko kova taškas į tašką. Pradžioje geriau atrodė svečiai kurie net buvo susikrovę dviženklę taškų persvarą, tačiau antrajame kėlinuke likus žaisti 5 minutes šeimininkai surengė spurtą ir po dviejų kėlinukų buvo priekyje (32:31). Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė nestabiliai, tai viena surengdavo spurtą, tai kitą. Vis dėlto geriau sužaidusi rungtynių pabaigą laimėjo „Komanda X“ ir neleido svečiam pasiekti taip lauktos pirmosios pergalės. Varžybos baigėsi šeimininkų naudai rezultatu (64:57).

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo svečiai įsiverždami į priekį rezultatu (4:7), tačiau šeimininkai kovojo ir nenorėjo paleisti varžovų nuo rungtynių pradžios ir pelnė keturis taškus be atsako. Vis dėlto“ A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipa buvo susirinkusi siekti pergalės tai įrodė padarydami spurtą (0:10). Kėlinuko pabaigą geriau sužaidė šeimininkai, bet jie vis dar atsilikinėjo (12:17).

Antrojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais ir skirtumas nekito. Sužaidus 2 minutes svečiai sugebėjo susikrauti dviženklią persvarą ir priversti varžovus prašyti minutes pertraukėles. Po pertraukėles komanda „Komanda X“ nusprendė paspausti varžovus ir jiems pasisekė. Šeimininkai sužaidė puikiai kėlinio pabaigą ir į rūbinę keliavo turėdami 1 taško pranašumą (32:31).

Trečią kėlinį geriau vėl pradėjo svečiai, tačiau tai truko neilgai, „Komanda X“ vėl paspaudė savo oponentus ir jie vėl klydo. Svečiams sunkiai sekėsi įveikti varžovų gynybą it pelnyti taškus, jie per šį kėlinuką pelnė vos 9 taškus ir po 30 minučių žaidimo svečiai turėjo 7 taškų deficitą (47:40).

Ketvirtajame kėlinuke A.S.K. „Persvara“ – 2“ sugražino intrigą į šias rungtynes sumažindami atsilikimą iki 2 taškų. Vis dėlto puikiai kovojusi kamuolius tiek po savuoju tiek po varžovu krepšiu „Komanda X“ pasiekė pergalę rezultatu (61:57).

Po rungtynių A.S.K. „Persvara“ – 2“ komandos žaidėjas V.Juknevičius paklaustas ko trūko rungtynių pabaigoje teigė: Nepataikėme poros tritaškių metimų, neapsigynėme, o jie dar kelis kartus sugebėjo užbėgti ant greitų atakų, tai viską sudėjus ir gavosi, jog šiandien pralaimėjome.

Komanda X: Lukas Klangauskas – 21 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Deividas Puodžiulis – 16 tšk. (10 atk. kam.), Raimondas Gudžiūnas – 7 tšk.

A.S.K. „Persvara“ – 2: Vilius Narbutas – 16 tšk., Adomas Ratkevičius – 10 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mantas Granickas – 6 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

lukasss3332015 vasario 11 d., 19:29 val.
Norėčiau paklausti pagal ką paskiriate teisėjus teisėjauti varžyboms?
Didžiąją dalį rungtynių pirmavę „Rind“ eliminavo „Komandą X“ iš tolimesnių kovų (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:13 val.)„Rind“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Komanda-X“. (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 15:04 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)Visas rungtynes pirmavę „Savi“ įveikė „Komandą X“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 22:11 val.)„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)Atkakliose rungtynėse „Green Death“ palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė varžovus. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:26 val.)Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai nebeatsilaikė prieš „Komandą X“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 22:19 val.)„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:40 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)