Sporto manija vs Kauno SRC – 2 (82:61)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“

2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 21:08 val., peržiūros: 1076

Pirmadienį, sausio 2 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Sporto manijos" ir svečių "Kauno SRC" ekipų. Nuo rungtynių pradžios solidžiau žaidę aikštės šeimininkai laikui bėgant tik didino savo pranašumą. Vis tik, pasinaudoję varžovų atsipalaidavimu "Kauno SRC - 2" krepšininkai laimėjo paskutinį ketvirtį, tačiau tai nieko nepakeitė ir pergalę šventė "Sporto manija". 82:61 (17:13, 30:12, 22:19, 13:17).

Rungtynių pradžioje abi komandos dar žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau pirmojo kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę aikštės šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir atitrūko nuo priešininkų. Vis tik, kėlinuko pabaigą geriau sužaidę "Kauno SRC - 2" ekipos krepšininkai sugebėjo sumažinti skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. 17:13.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Sporto manija" pelnė dar aštuonis taškus be varžovų atsako ir įgijo jau dvylikos taškų persvarą. Kiek vėliau žaidimas ir vėl išsilygino, tačiau keliuose epizoduose užtikrinčiau sužaidę šeimininkai šiek tiek padidino atotrūkį, o pačioje kėlinuko pabaigoje dar sužaidę "sausą" atkarpą 6:0, padidino priešininkų deficitą iki 22-iejų taškų. 47:25.

Po ilgosios pertraukos ekipos viena po kitos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau ir vėl geriau atrodę "Sporto manijos" žaidėjai padidino savo pranašumą iki 28-ių taškų. Vis tik, praėjus kelioms minutėms svečių krepšininkai atsibudo ir surengė spurtą 0:7, kurio dėka kiek sušvelnino atsilikimą, bet eilinį kartą kėlinuką geriau užbaigę aikštės šeimininkai įgijo 25-ių taškų pranašumą. 69:44.

Ketvrtame kėlinuke šeimininkai jau atsipalaidavo, kuo puikiai pasinaudoję "Kauno SRC - 2" ekipos krepšininkai jau pačioje ketvirčio pradžioje taiklių tolimų metimų dėka ženkliai sumažino atsilikimą, o dar šiek tiek vėliau, po dar kelių sėkmingai užbaigtų atakų sumažino skirtumą tarp komandų iki septyniolikos taškų. Laiku atsibudę "Sporto manijos" žaidėjai užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir džiaugėsi pergale. 82:61.

"Sporto manija": Mantas Kvedaras – 25 tšk. (6 perimt. kam.), Mantas Kudirka – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Justinas Pocius – 14 tšk., Rytis Adžgauskas – 11 tšk. (7 rezult. perd.), Tautvydas Ilčiukas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

"Kauno SRC – 2": Andrius Bubelis – 24 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Birutis – 13 tšk., Paulius Aleksynas – 13 tšk.

„Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)Po ilgosios pertraukos atsibudusi „Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:40 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai laimėjo Birštone (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)„Darbiečiai“ be vargo sutriuškino „Kauno SRC-2“. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)BC „Straight“ nerezultatyvioje kovoje pranoko „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:07 val.)KK „13“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno SRC – 2“ krepšininkus (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:11 val.)