BK Centre vs Naujokai (72:55)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 24 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Naujokų“ ekipa.

2015 sausio 24 d., Šeštadienis, 16:49 val., peržiūros: 1203

Šeštadienį, sausio 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko ""C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "BK Centre" ir "Naujokų" ekipa. Rungtynes geriau pradėjo "BK Centre" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (17:12). Antrame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai ir skirtumas po dviejų kėlinių išliko 5 taškai – (32:27). Trečiame kėlinyje vėl geriau pavyko sužaisti šeimininkams, kurie po trijų kėlinių skirtumą tarp komandų padidino iki dviženklio – (53:40). Ketvirtame kėlinyje "Naujokų" ekipai pradėjo trūkti jėgų, svečiai dar leido padidinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (72:55).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų dviem tiksliomis atakomis, vėliau sekė du tolimi "Naujokų" tritaškiai metimai ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (5:6). Sužaidus dar 2 minutes svečiai pirmavo, bet jau antroje kėlinio dalyje šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (17:12).

Antro kėlinio pradžia geriau susiklostė "BK Centre" ekipai, kurie surengė spurtą – (9:2) ir pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį dviženkliu taškų skirtumu – (26:14). Vėliau sekė puiki "Naujokų" rezultatyvi atkarpa – (6:13), kuri leido sumažinti skirtumą iki buvusių 5 taškų ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (32:27).

Trečiame kėlinyje "BK Centre" komanda pradėjo vėl tolti nuo svečių, sužaidus 3 minutes šeimininkai laimėjo atkarpą – (12:4) ir skirtumas tarp komandų vėl šoktelėjo iki 13 taškų – (44:31). Prabėgus dar 4 minutėm "Naujokų" ekipa pelnė 7 taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų – (46:40). Visgi kėlinuko galą geriau sužaidę šeimininkai laimėjo lygiai tokią pačią atkarpą – (7:0) ir po trijų kėlinių komandas skyrė 13 taškų – (53:40).

Ketvirtame kėlinyje ėmė ryškėti svečių komandos nuovargis, tuo pasinaudoję šeimininkai laimėjo dar vieną atkarpą – (12:3) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 20 taškų – (63:43). Per likusį laiką "Naujokų" ekipai pavyko šiek tiek atsitiesti, sumažinti skirtumą iki 17 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (72:55).

Po pralaimėtų rungtynių "Naujokų" ekipos treneris kalbėjo: " Per stiprūs mūsų komandai šitie vyrukai. Praeitą kartą parodė jie savo jėgą, šiandien net nesitikėjome laimėti. Sužaidėme šiandien puse bėdos su tokia sudėtimi, varžovai buvo stipresni."

BK Centre: Tomas Petrauskas – 28 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Nikolaj Kirsanov – 14 tšk., Karolis Zokas – 12 tšk.

Naujokai: Edvinas Povilaitis – 11 tšk., Linas Malinauskas – 10 tšk. (14 atk. kam.), Andrius Stankūnas – 10 tšk.

„BK Centre“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Olympic“ (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:57 val.)BK „Centre“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 20:41 val.)„BK Centre“ neturėjo vargo su „Naujokais“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Lituanica“ neturėjo vargo su „Naujokų“ ekipa. (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:51 val.)„Naujokai“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Olimpyc“ krepšininkus (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:10 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė „Sportija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 02:05 val.)„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Compensa“ nesunkiai susitvarkė su pergalės skonio dar nepajutusiais „Naujokais“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Akademija“ neturėjo vargo su „Naujokais“. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 14:36 val.)