Šilainiai – 2 vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (50:96)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Šv. Kazimiero vidurinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Emobilus.lt & SK „Mattas“ savo varžovus sutriuškino beveik dvigubai

2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 1120

Spalio 29 dieną, Šv.Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Šilainiai – 2" (šeimininkai) ir Emobilus.lt & SK „Mattas“ (svečiai). Nors pirmasis kėlinukas vyko gana lygiai, tačiau netrukus svečiai pademonstravo, jog ne veltui jie yra viena geriausių komandų lygoje ir vien per antrąjį kėlinuką pasiekė daugiau nei dvidešimties taškų pranšumą. Likęs laikas tebuvo formalumas emobilus.lt & SK „Mattas“ krepšininkai smaginosi puldami, o šeimininkams beliko pripažinti triuškinamą varžovų persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 50:96.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, tačiau jau netrukus šeimininkai apsiprato ir sugražino intrigą. Pirmasis kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus ir tikrai nebuvo galima nuspėti, kad netrukus svečiai pradės triuškinti savo varžovus. Tačiau būtent taip ir atsitiko prasidėjus antrąjam ketvirčiui. Emobilus.lt & SK „Mattas“ įjungė aukštesnę pavarą, bei uraganiniu puolimu ėmė tolti. Skirtumas augo žaibiškai, komandas labai greitai skyrė ir dvidešimties taškų riba, o prasidedant ilgajai pertraukai svečiai jau pirmavo kone dvigubai, rezultatu 24:47.

Po ilgosios pertraukos mažai kas pasikeitė, šeimininkų puolimas strigo, žaidėjai dažnai nepataikydavo laisvi, o klaidos buvo vis dažnesnės. Tačiau labiausiai "Šilainiai-2" komandos bėdos atsiskleisdavo ginantis. Svečiai dažnais atvejais net nesulaukdavo varžovų pasipriešinimo, bei nesunkiai rinko taškus iš įvairių padėčių. Rungtynėms artėjant į pabaigą Emobilus.lt & SK „Mattas“ komandos gretos išretėjo – savais reikalais išvyko keli žaidėjai ir aikštelėje likęs penketukas neturėjo galimybės net atlikti keitimą. Iš dalies tai pasitarnavo šeimininkams, kurie galėjo kiek atsikvėpti, o vienintelė intriga buvo ar pavyks Emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipai pasiekti 100 taškų ribą. Vistik krepšys paskutinėmis minutėmis jiems buvo tarsi užrištas, bet nepaisant to skirtumas buvo nepadoriai didelis. Rungtynės baigėsi rezultatu 50:96.

Šilainiai – 2: Vitoldas Kapočius – 14 tšk., Martynas Kenstavičius – 8 tšk., Eduardas Katerinič – 7 tšk. (8 rezult. perd.)

emobilus.lt & SK „Mattas“: Aurimas Gavelis – 21 tšk. (14 atk. kam., 6 perimt. kam.), Vilmantas Vainauskas – 21 tšk. (10 rezult. perd.), Kęstutis Dimitrijevas – 18 tšk. (11 rezult. perd.), Paulius Lekečinskas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Drėzas – 12 tšk., Domas Juknevičius – 11 tšk.

„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su Elektrėnų „Senoji versmė“ ekipa. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:01 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ išlieka be pralaimėjimų (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:14 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pergalę apkartino V.Vainausko patirta trauma (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:05 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su „Žaliai ‒ Balti“ ekipa (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ pamatus pergalei susikrovė jau po pirmojo kėlinio (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:05 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ laimėjo prieš „Hidraulines sistemas“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 20 d., penktadienis, 23:04 val.)Ketvirtajame kėlinyje prabudę emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo pergalę (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 01:11 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pasiekė nelengvą pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)