Šilainiai – 2 vs R2P Sport – 2 (81:74)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 14 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Šv. Kazimiero vidurinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Šilainiai ‒ 2“ rungtynių pabaigoje pranoko „R2P Sport – 2“

2015 sausio 14 d., Trečiadienis, 23:20 val., peržiūros: 1001

2014 sausio 14 dieną, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybėse, mažosios taurės antrojo etapo L pogrupyje, Šv. Kazimiero vidurinėje mokykloje susitiko „Šilainiai ‒ 2“ (šeimininkai) ir „R2P Sport – 2“ (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir po jo "Šilainiai" turėjo keturių taškų pranašumą – 26:22. Antrasis kėlinys kiek geresnis buvo svečių komandai, kuri po dviejų kėlinių jau buvo priekyje – 42:44. Trečią kėlinį dviem taškais laimėjo šeimininkai ir po trijų ketvirčių rezultatas buvo lygus – 61:61. Ketvirtą kėlinį galingai pradėję šeimininkai greitai susikrovė dviženklę persvarą ir varžovų per arti nebeprisileido, galutinis rungtynių rezultatas – 81:74.

Rungtynės prasidėjo tchnine pražangair vienu taikliu baudos metimu, kurį realizavo – Vitoldas Kapočius, tačiau per kitas tris minutes tik svečiai rinko taškus ir po devynių – E. Karpavičiaus taškų rezultatas – 1:9. Tritaškį pataikė Vitoldas Kapočius, odar du baudos metimus sumetė Edvinas Karpavičius – 4:11. Penkis taškus surinko šeimininkai, o dviem atsakė svečiai ir rezultatas – 9:13. Atkarpą 8:2 laimėjo "Šilainiai – 2" ir išsiveržė į priekį – 17:15. Du taškus pelnė Arvydas Račkus, o du tritaškius pataikė šeimininkai ir skirtumas padidėjo iki šešių taškų – 23:17. Penkis taškus pelnė svečiai, o kėlinį tritaškiu užbaigė Vytenis Vaivada ir po pirmo ketvirčio – 26:22.

Antrasis kėlinys prasidėjo trimis šeimininkų tritaškiais, o į tai keturiais taškais atsakė „R2P Sport – 2“ ir rezultatas – 35:26. Šešis taškus be atsako surinko svečiai ir skirtumas aptirpo iki trijų taškų – 35:32. Du taškus pelnė Vidmantas Keršpila, o dar dešimt taškų be atsako surinko svečiai ir skirtumas jau penki taškai – 37:42. Iki kėlinio pabaigos „Šilainiai ‒ 2“ skirtumą sumažino iki dviejų taškų ir po dviejų kėlinių – 42:44.

Trečią kėlinį septyniais taškais pradėjo svečiai ir susikrovė devynių taškų pranašumą – 42:51. Atkarpą 11:2 laimėjo "Šilainiai – 2" ir rezultatas tapo lygus – 53:53. Iki kėlinio pabaigos komandos žaidė taškas į tašką ir apsikeitė dar po aštuonis taškus, rezultatas išliko lygus – 61:61.

Ketvirtą kėlinį puikiai pradėjo šeimininkai laimėdami trijų minučių atkarpą 12:2 ir susikrovė dviženklę persvarą – 73:63. Du tritaškius pataikė Modestas Vaškūnas ir vieną baudos metimą pridėjo Edvinas Karpavičius ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų – 73:70. Tritaškį pataikė Tadas Vaitkūnas,o dvitaškiu atsakė Andrius Giržadas ir skirtumas keturi taškai – 76:72. Penkis taškus be atsako pelnė Vitoldas Kapočius, o paskutinius rungtynių taškus pelnė Edvinas Karpavičius ir galutinis rungtynių rezultatas – 81:74.

"Šilainiai – 2": Vitoldas Kapočius – 21 tšk. (11 rezult. perd.), Vytenis Vaivada – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Vaitkūnas – 13 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Tomas Kivyta – 13 tšk.

"R2P Sport – 2": Edvinas Karpavičius – 22 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Neščiokas – 18 tšk. (7 rezult. perd.), Arvydas Račkus – 13 tšk., Andrius Giržadas – 13 tšk. (12 atk. kam.).

LCP KK „Ragai“ nepasipriešino „R2P Sport – 2“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:11 val.)„Dumblas“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „R2P Sport – 2“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:22 val.)„Šilainiai – 2“ užtikrintai nugalėjo „BL Old“ ekipą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:55 val.)Penkiese žaidę „Šilainiai ‒ 2“ neatsilaikė prieš KK „13“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:15 val.)„Šilainiai-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Košmarą“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:50 val.)„KMAIK“ komanda neatsilaikė, antrojoj rungtynių pusėje, prieš „R2P Sport-2“ komanda. (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:14 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „R2P Sport ‒ 2“ iškovojo Mažosios taurės auksą (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 17:09 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai ‒ 2“ nugalėjo „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:34 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)