Partizanas vs Hidraulinės sistemos (54:70)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 06 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Partizanas“ nesugebėjo įkąsti lyderiams

2015 sausio 06 d., Antradienis, 23:40 val., peržiūros: 990

Sausio 6 dieną įvyko C lygos antrojo etapo rungtynės, kuriose susitiko aikštės šeimininkai "Partizanas" ekipa ir jų oponentai "Hidraulinės sistemos". Pirmomis minutėmis šeimininkai buvo labai rimtai nusiteikę ir situacija laikė savo rankose, besibaigiant kėliniui pataikyti trys tritaškiai leido džiaugtis 6 taškų pranašumu. (19:13). Antrajame kėlinyje svečiai surengė spurtą 0:13 ir perlaužė rungtynes į savo naudą. (29:36) Per trečiajį kėlinį "Hidraulinės sistemos" užsitikrino pergalę ir panaikino intrigą. (37:53). Per paskutines 10 minučių beliko atlikti formalumus, kuriuos komandos atliko baigdamos kėlinį taikiu rezultatu. Galutinis rungtynių rezultatas 54:70 skelbė "Hidraulinių sistemų" pergalę.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, jų pirmosios atakos buvo rezultatyvios ir jau po keletos minučių jie galėjo džiaugtis atitolę 6 taškų skirtumu. Visgi apšilę svečiai pradėjo žaisti daug agresyviau ir skirtumas ištirpo iki minimalaus. Prie "Hidraulinių sistemų" prisijungė ir pagrindinis ekipos centras, todėl pavyko išlyginti kova dėl atšokusių kamuolių ir vis dažniau apsiginti nuo varžovų prasiveržimų. "Partizanas" besibaigiant kėliniui ėmėsi kitos taktikos ir bandė laimę metimais iš toli, kas davė vaisių ir po pirmųjų 10 minučių rezultatu 19:13 pirmavo šeimininkai.

Antrojo kėlinio pirmoje dalyje "Partizano" metimai vienas po kito skriejo pro šalį, tuo labiau per visą kėlinį jie padarė 10 klaidų, o tai lėmė kad oponentai spurtavo ir persvėrė rezultatą, bei įsiveržė gana solidžiu atstumu (21:29) Per dar likusias 5 minutes šeimininkai sumažino atsilikimą iki 4, tačiau per paskutinę ataką svečiai smeigė pirmąjį savo tritaškį ir po dviejų kėlinių užsitikrino 7 taškų persvarą. (29:36)

Trečiajame kėlinyje vaizdas buvo panašus, tik lygus žaidimas vyko pirmosiomis kėlinio minutėmis, o besibaigiant kėliniui "Hidraulinės sistemos" surengė dar vieną spurtą, šį kartą jie laimėjo atkarpą 0:10. Šiame kėlinyje šeimininkai nepadarė nei vienos klaidos, tačiau trūko bent vieno taiklaus tritaškio, bei atkovotų kamuolių. Po 30 žaidimo minučių intriga jau buvo dingusi, kadangi rezultatu 37:53 pirmavo anksčiau vadinti rungtynių favoritai.

Ketvirtajame kėlinyje aikštėje aktyvūs buvo tik keletas abiejų komandų žaidėjų, svečių ekipoje L.Čekavičius pelnė 12 iš 17 šio kėlinio komandos taškų. Oponentų ekipoje A.Birulinas kartu su O.Stropu pelnė 13 iš 17 komandos taškų. Rungtynės baigėsi rezultatui esant 54:70, po šios pergalės "Hidraulinės sistemos" išliko nepralaimėjusios, o "Partizanas" išsilaikė K pogrupio viduryje.

Po rungtynių nugalėtojų treneris V.Kirilovas sakė: Rungtynes pradėjome labai blogai, tik todėl kad žaidėjai supyko ant saves pavyko įgyti pranašumą ir jį išlaikyti

"Partizano" treneris O.Stropus sakė : Varžovai tikrai stiprūs, mūsų gynyba neveikė, taip pat nepataikėme lengvų metimų, kai viskas susideda nėra šansų pakovoti su tokia komanda. Galbūt žaidėjai nebuvo nusiteikę, galbūt kaltas ir vėlyvas rungtynių laikas.

Partizanas: Andrius Birulinas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Edvinas Zaurys – 15 tšk. (10 atk. kam.), Juras Kulvecas – 12 tšk.

Hidraulinės sistemos: Liudas Čekavičius – 16 tšk., Martynas Kudakas – 15 tšk., Ignas Plečkaitis – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

SPEEDAS2015 sausio 13 d., 12:06 val.
Kas nors yrašykit per kokias varžybas 14 numeriui daugiau visko :) kas laimingesnis butu :)
Tadas142015 sausio 08 d., 10:47 val.
3 blokai lengvai pasilakstė, neapsikrovę :)
Vaidis2015 sausio 07 d., 21:30 val.
O 3 blokai buvo išbėgę į aikštę?:)
„Partizanas“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 13:14 val.)„Partizanas“ nepasigailėjo KKL naujokų „New Team“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:28 val.)BC „Liuksas“ neprilygo grupės lyderiams (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:18 val.)„Partizanas“ nesunkiai įveikė „Spartą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Kaunas“ nesugebėjo pasipriešinti „Hidraulinių sistemų“ ekipai. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)„Lituanica“ netikėtai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:38 val.)„Partizanai“ palaužė „Spartos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Partizanas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lituanica“ ekipą. (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės Sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Partizanas“ vos nepaleido pergalės iš rankų, tačiau palaužė „KMAIK“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:20 val.)