Birštono „Olimpas“ vs A.S.K. „Persvara“ – 2 (98:70)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2

2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 23:37 val., peržiūros: 1238

C lygos, „ALTreklama“ pirmenybėse pirmąją pergalę iškovojo aikštelės šeimininkai Birštono „Olimpas“. Pastarieji rezultatu 98-70, sutriuškino A.S.K. „Persvara“ – 2 komandą. Tiesa rungtynės aikštelės šeimininkams nebuvo tokios jau lengvos.

Pirmąjį kėlinuką geriau sužaidė Birštono „Olimpo“ krepšininkai, kurie susikrovė 12 taškų pranašumą, 26-14. Antrajame kėlinuke virė lygi ir nuožmi kova. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant rezultatui 53-37, Birštono komandos naudai.

Trečiajame kėlinuke A.S.K. „Persvara“ – 2 komanda sukandus dantis bandė vytis aikštelės šeimininkus, tačiau panaikinti dviženklės persvaros nepavyko. Priešingai, besibaigiant trečiajam kėlinukui Birštono „Olimpas“ pataikė pora taiklių metimų ir padidino atotrūkį iki 19 taškų, 74-55. Per paskutiniąsias dešimt žaidimo minučių A.S.K. „Persvara“ – 2 komandai intrigos į mačą sugražinti nebepavyko ir aikštelės šeimininkai užtikrintai iškovojo pergalę rezultatu 98-70.

Birštono „Olimpas“: Mangirdas Knyšius – 21 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Artiomas Marchockis – 13 tšk., Ignas Čekanauskas – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Justinas Tamošiūnas – 12 tšk., Dovydas Drazdauskas – 11 tšk.

A.S.K. „Persvara“ – 2: Domantas Sprindys – 32 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Vytautas Juknevičius – 11 tšk., Tomas Sapiega – 10 tšk.

„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.) „Kulautuva“ svečiuose įveikė „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 01:20 val.)Birštono „Olimpas“ itin nesvetingai sutiko „KK13“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 12:47 val.)„Komanda X“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:51 val.)