VU KHF vs New Team (81:58)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „New Team“

2014 lapkričio 08 d., Šeštadienis, 00:14 val., peržiūros: 1377

Lapkričio 7 dieną, 19:40 val., Santaros gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos „VU KHF“ (šeimininkai) ir "New Team" (svečiai). Svečiai rungtynių kontrolę prarado jau pirmojo kėlinuko metu, „VU KHF“ krepšininkai sparčiai tolo, o iki ilgosios pertraukos "New Team" ekipos puolimas buvo visiškai uždarytas. Vėliau komandos jau žaidė daug lygiau, svečiai pademonstravo, jog moka puikiai pataikyti iš toli, tačiau tai nepadėjo išvengti dar vieno skaudaus pralaimėjimo. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:58.

Jau rungtynių pradžioje galima buvo nesunkiai įžvelgti šeimininkų pranašumą, kurie nors ir nedemonstravo stebuklų puldami, tačiau labai drausmingai dirbo gynyboje ir varžovų puolimas buvo sustabdytas. "New Team" komandai labai prastai sekėsi atakuoti varžovų krepšį, metimai dažnai tiesiog išsisukdavo iš lanko, o iki ilgosios pertraukos svečiai sugebėjo pataikyti vos 2 dvitaškius metimus. Akivaizdu, kad tai ir buvo bene pastebimiausias statistinis rodiklis, nulėmęs tokį nemažą skirtumą. Puikų krepšinį demonstravę „VU KHF“ žaidėjai prasidedant ilgajai pertraukai galėjo jaustis ramiai 39:18.

Po ilgosios pertraukos pagaliau išsijudino ir svečių puolimas, nors dvitaškiai ir toliau krito prastai, bet viską kompensavo puikus pataikymas iš toli. Žaidimas vyko taškais į tašką ir antroje rungtynių pusėje atrodė, jog žaidžia dvi panašaus pajėgumo komandos. Vistik toks vaizdas buvo klaidingas, nes šeimininkai tikrai rungtyniavo atsipalaidavę, nedemonstravo visų savo galimybių, tiesiog ramiai artėjo pergalės link. "New Team" komanda būdama naujoke lygoje gali nesunkiai priimti pralaimėjimus kaip pamokas ateities kovoms, tuo tarpu „VU KHF“ ekipa šį vakarą iškovojo sau įprastą, eilinę pergalę 81:58.

VU KHF: Tadas Žirgulis – 18 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Marius Lukauskas – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Lukas Jakštas – 15 tšk., Vytis Bulkevičius – 11 tšk., Edvinas Urbaitis – 10 tšk.

New Team: Ramūnas Žebrauskas – 16 tšk., Tomas Čeida – 10 tšk., Giedrius Merkevičius – 9 tšk.

„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:52 val.)„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„VU KHF“ krepšininkai atsilaikė prieš „Dumblą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:01 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Partizanas“ nepasigailėjo KKL naujokų „New Team“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:28 val.)„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)„Grizliai“ pasismagino dvikovoje su „New Team“. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 00:54 val.)