Sparta vs Lietuvos šaulių sąjunga (76:67)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą

2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 00:59 val., peržiūros: 1137

Gruodžio 2 dieną, Kauno milikonių gimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Spartos" (šeimininkai) ir "Lietuvos Šaulių Sąjungos" ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje, abi komandos kovėsi tarsi lygi su lygia, tačiau po ilgosios pertraukos geriau sužaidusi "Spartos" ekipa palaužė svečius ir iškovojo pergalę rezultatu (76 – 67)

Pirmasis kėlinukas atrodė tarsi žvalgybos kėlinukas. Abi komandos rengė gan ilgas pozicines atakas, atakavo tiek iš arčiau tiek iš toliau. Todėl šis kėlinukas ir buvo pats nerezultatyviausias. Pasibaigus šiam ketvirčiui, rezultatas buvo lygus (13 – 13)

Antram kėlinuke rungtynių tembras kiek pagreitėjo. Buvo galima matyti kiek daugiau greitų atakų, bei aktyvaus žaidimo. Maždaug kėlinuko vidurį "Spartos" krepšininkai pelnė 9 taškus be atsako kiek atitolo nuo varžovų (27-20). Tačiau svečiai ilgia netruko prisivyti, tačiau ta pati "Sparta" vėlgi, kiek geriau užbaigę kėlinuką, ilgosios pertraukos metu pirmavo rezultatu (38 – 33)

Trečiasis kėlinukas ir buvo tas lūžis, per kurį šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą. Jau Pirmoje kėlinuko pusėje, "Sparta" spurtavo (12-5) ir atitolo nuo svečių (50-38). Antroje kėlinuko pusėje svečiai bandė priartėti, tačiau šeimininkų greitas puolimas buvo per kietas riešutėlis. Po trijų kėlinių rezultatas buvo (62 – 49)

Paskutiniame šių rungtynių ketvirtyje, "Sparta" jau rungtynių pradžioje padidinę pranašumą iki 16 taškų, leido suprasti varžovams, jog nugalėtojas šiose rungtynėse jau aiškus. Šeimininkams beliko, tik užmušti likusį laiką, ką jie ir padarė. Šios rungtynės baigėsi "Spartos" vyrų pergalę, rezultatu (76 – 67)

Sparta: Antanas Kilas – 19 tšk., Šarūnas Sobolis – 16 tšk., Giedrius Prabulis – 14 tšk., Robertas Talevičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Lietuvos šaulių sąjunga: Evaldas Jančauskas – 23 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Mažeika – 21 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Nerijus Bijaminas – 9 tšk.

"Spartos" treneris Š.Sobolis:

Įš tikrūjų, gal kiek susikaustę pradėjom, bet po truputį atsipalaidavom, prasidėjo geresnis, kokybiškesnis žaidimas, o tuo pačiu ir priešininkai pavargo. Demonstravom greitesnį krepšinį ir laimėjom.

„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)„Partizanai“ palaužė „Spartos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:00 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:17 val.)Vyriško krepšinio dvikovoje „Komanda X“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:06 val.)„BK Centre“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 19:06 val.)Vyriškoje kovoje „Green Death“ pranoko „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Lietuviški patiekalai“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Elektromontuotojas“ nusileido „Lietuvos Šaulių Sajungai“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lituanica“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:37 val.)