Kolpingo kolegija vs Kauno Rami (75:82)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Šarūno Petraičio vedama „Kauno Rami“ iškovojo pergalę

2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 00:18 val., peržiūros: 1072

Antradienį, lapkričio 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių C pogrupio rungtynės tarp vietos "Kolpingo kolegijos" ir "Kauno Rami" ekipų. Visas rungtynes komandos žaidė atkakliai, tačiau didžiąją laiko dalį priekyje buvę svečiai išsaugojo pranašumą bei iškovojo pergalę rezultatu 75:82 ( 19:17, 12:20, 22:25, 22:20).

Jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių tarp komandų užvirė atkakli kova ir jos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, kiek geriau sužaidę svečiai kėlinuko viduryje buvo įgiję keturių taškų pranašumą, tačiau visiškai nesutrikę aikštės šeimininkai sugebėjo panaikinti deficitą bei įgyti dviejų taškų persvarą. 19:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Kauno Rami" ekipos krepšininkai rezultatą išlygino ir toks jis išsilaikė dar kelias minutes, kol Š.Petraičio vedami svečiai surengė spurtą ir perėmę iniciatyvą į savo rankas įgijo keturių taškų pranašumą. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios "Kolpingo kolegija" vis strigo puolime, ko pasekoje svečių žaidėjai po pirmos rungtynių dalies turėjo septynių taškų persvarą. 31:37.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau klostėsi apylygiai, tik šiuo metu "Kolpingo kolegija" jau buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Arčiau priartėti varžovams neleido efektingi Š.Petraičio reidai. Iki trečiojo kėlinuko pabaigos jokių stebuklų neįvyko, o skirtumas tarp komandų tik dar labiau išaugo, tai yra iki devynių taškų. 53:62.

Paskutinės rungtynių dalies pradžia buvo įprasta palyginus su visu šių rungtynių žaidimu, todėl sužaidus kelias minutes skirtumas tarp komandų vis dar buvo tie patys devyni taškai, tačiau netrukus sekė aikštės šeimininkų spurtas 8:0, leidęs jiems prisivyti varžovus iki trijų taškų, bet dėl to nesutrikę "Kauno Rami" krepšininkai, o ypač Š.Petraitis ir toliau sėkmingai rengė rezultatyvias atakas, ko pasekoje buvo pasiekta pergalė rezultatu 75:82.

Po rungtynių nugalėtojų treneris ir pergalės kalvis Šarūnas Petraitis kalbėjo: "Manau, kad pergalę iškovoti padėjo susikaupimas. Pirmos dvi rungtynės buvo tokios, kad vienose laimėjome po pratęsimo, kitose pralaimėjome po dviejų pratęsimų, todėl šiandien norėjosi susikaupus žaisti nuo pat pradžių, nekartoti klaidų, palaikyti aukštą rungtynių tempą. Dažnai keitėme žaidėjus, nes turėjome jų ant suoliuko, o varžovų mažai susirinko, ne visi buvo, tai turbūt pavargo, tai ir lėmė pergalę".

"Kolpingo kolegija": Aivaras Bisigirskas – 27 tšk. (12 išpr. praž.), Vaidas Česnauskis – 19 tšk., Tomas Vaškevičius – 17 tšk.

"Kauno Rami": Šarūnas Petraitis – 41 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Gytis Mikėnas – 9 tšk., Giedrius Džiaugys – 9 tšk.

Šarūno Petraičio metimas išplėšė pergalę „Kauno Rami“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Kauno Rami“ pasiekė svarbią pergalę (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:38 val.)Martyno Valaičio vedami „Grizliai“ palaužė Kauno „Rami“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Uraganiškai puolęs BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko „Kauno Rami“ revanšo galimybės (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:41 val.)„Lituanica“ po dviejų pratęsimų trilerio palaužė „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 01 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Kauno Rami“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Kauno Rami“ užtikrintai nugalėjo „Naujokus“. (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 16:00 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Aurelinas“ įveikė „Kauno Rami“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:16 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po permainingos kovos palaužė „Kauno rami“ ekipą. (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:29 val.)„Krepsininkas.net“ paskutiniame kėlinyje atlaikė „Kauno Rami“ šturmą ir pasiekė pirmąją pergalę antrajame etape. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 23:35 val.)