Baltic Transline vs Compensa (69:61)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ palaužė „Compensą“

2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 21:34 val., peržiūros: 1137

2015 vasario 4 dieną, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybėse, A. Stulginskio universiteto sporto salėje susitiko "Baltic Transline" (šeimininkai) ir "Compensa" (svečiai). Pirmasis kėlinys vyko nerezultatyviai ir po jo šešių taškų pranašumą turėjo "Baltic Transline" – 13:7. Antras kėlinys klostėsi taškas į tašką ir po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo penkiais taškais – 30:25. Trečią kėlinį "Compensa" sužaidė kiek geriau ir po trijų kėlinių atsiliko vos dviem taškais – 44:42. Ketvirtas kėlinys jau gerai prasidėjo šeimininkams ir jie susikrovę dviženklį pranašumą jį išsaugojo iki rungtynių pabaigos - 69:61.

Rungtynės prasidėjo trimis svečių taškais, kai dvitaškiu atsakė Darius Kisielius – 2:3. Po du taškus apsikeitė komandos, o tada tritaškį smeigė tas pats Darius Kisielius – 7:5. Du taškus pelnė Justas Medekšas, o daugiau šeimininkai svečiams nebeleido pelnyti taškų ir po pirmo kėlinio – 13:7.

Antras kėlinys prasidėjo komandoms pasikeitus po du taškus, o tada "Compensa" laimėjo atkarpą 7:0 ir išsiveržė į priekį – 15:16. Du taškus pelnė Tomas Viršilas, o tada du tritaškius pridėjo svečiai ir padidino pranašumą iki penkių taškų – 17:22. Šešis taškus pelnė šeimininkai, o tritaškiu atsakė Ugnius Buda ir rezultatas – 23:25. Kėlinį septyniais taškais be atsako užbaigė šeimininkai ir po dviejų kėlinių - 30:25.

Trečias kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po du taškus, tritaškį pataikė Ugnius Buda ir rezultatas lygus – 32:32. Šešis taškus surinko šeimininkai, keturiais atsakė "Compensa" ir rezultatas – 38:36. Iki kėlinio pabaigos žaidimas buvo lygus ir komandos pelnė po šešis taškus, tad po trijų kėlinių – 44:42.

Ketvirtą kėlinį keturiais taškais pradėjo "Baltic Transline", o šešiais atsakė "Compensa" ir rezultatas vėl tapo lygus – 48:48. Keturis taškus pelnė šeimininkai, tritaškiu atsakė svečiai ir skirtumas minimalus – 52:51. Devynis taškus be atsako surinko "Baltic Transline" ir skirtumas tapo dviženklis – 61:51. Iki kėlinio pabaigos šeimininkai nebeleido svačiams pasivyti ir galutinis rungtynių rezultatas – 69:61.

"Baltic Transline": Darius Kisielius – 18 tšk. (6 perimt. kam.), Tomas Viršilas – 16 tšk. (11 atk. kam., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Klimavičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Veršinskas – 12 tšk.

"Compensa": Ugnius Buda – 18 tšk., Mindaugas Samuolis – 17 tšk., Mindaugas Sakalis – 12 tšk. (11 atk. kam.)

Rungtynių pabaigoje klydusi „Kolpingo Kolegija“ nusileido „Baltic Transline“ krepšininkams (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo nukovė „Košmarą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 17:50 val.)„Baltic Transline““ nesunkiai įveikė „Aleksotą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Baltic Transline“ tiesiog nušlavė „Košmarą“ sau nuo kelio (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:11 val.)Rungtynių parodijoje “laimėjo“ „Kolpingo kolegija“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:10 val.)„Baltic Transline“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 00:23 val.)Nei vieno tritaškio nepataikę „Baltic Transline“, vis tiek pasiekė pergalę (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:27 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Ryterna Group“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:59 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjęs „Olimpas“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Nepyk“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:54 val.)