New Team vs Kauno liberalai (80:62)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“

2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 22:10 val., peržiūros: 1196

Gruodžio 12 dieną "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "New Team" priemė svečius "Kauno liberalus". "New Team" buvo iškovoję vieną pergalę ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. "Kauno liberalų" sąskaitoje buvo devyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus dvi minutes "New Team" turėjo vieno taško persvarą (3:2). Trečią minutę šeimininkai persvarą padidino dar dviem taškais (5:2). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus septynias minutes komandas skyrė trys taškai (11:8). Aštuntą minutę penkis taškus be atsako pelnė "Kauno liberalai" (11:13). Prasidėjus devintai minutei tritaškį pataikė T.Čeida, po kurio "Kauno liberalai" paprašė minutės pertraukėlės (14:13). Per likusį laiką komandos pelnė po du taškus (16:15).

Antrą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo "New Team", o sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (18:18). Trečią minutę penkis taškus be atsako pelnė šeimininkai (23:18). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė trys taškai (23:20). Vėliau "New Team" taškus rinko baudų metimais. Šeštą minutę šeimininkų persvara buvo padidėjusi iki septynių taškų (29:22). Netrukus du tolimus metimus pataikė G.Merkevičius, o L.Sakalauskas į tai atsakė taikliu dvitaškiu (31:28). Per likusį laiką geriau rungtyniavo "New Team", kurie gynėsi be klaidų, o 10 pelnytų taškų padidino šeimininkų persvarą iki 13 taškų (41:28).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (43:30). Baigiantis pirmai ketvirčio pusei tritaškį pataikė L.Sakalauskas, po kurio metimo komandas skyrė aštuoni taškai (48:40). Netrukus D.Inkrata pelnė dvitaškį bei baudos metimą (51:40). Devintą minutę du taiklūs S. Kairio dvitaškiai priartino "Kauno liberalus" prie varžovų iki septynių taškų (51:44). Ketvirčio pabaigoje G.Merkevičius atstatė dviženklę "New Team" persvarą (54:44).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "New Team" persvara padidėjo iki 13 taškų (59:46). Jie 13 taškų pranašumą išsaugojo iki septintos minutės (65:52). Prasidėjus aštuntai minutei tritaškį pataikė L.Sakalauskas (65:55). Netrukus spurtą pradėjo "New Team", kurio metu šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako (73:55). Per paskutines dvi su puse minutės komandos žaidė lygiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:62.

"New Team" iškovojo antrą pergalę, o "Kauno liberalai" pralaimėjo 10 kartą.

"New Team" komandos žaidėjas Gytis Menkevičius: "Laimėjome šiandien todėl, kad visas 40 minučių žaidėme susikaupę. Įgiję persvarą neleidome varžovams priartėti, sekėme pastoviai rezultatą. Kadangi mūsų suoliukas buvo truputi ilgesnis, todėl darėme keitimus, palaikėme greitą rungtynių tempą ir tiesiog nualinome varžovus. To pasekoje laimėjome." Paklaustas, kaip mano kodėl ketvirtame kėlinyje komanda pataikė nemažai tritaškių, žaidėjas atsakė: "Tritaškiai būna visada ginklas, jei leidžia mesti varžovai. Varžovai gynėsi zona, o mes metėme tritaškius." Paklaustas, ar tikėjosi lengvų rungtynių prieš pergalės neiškovojusius varžovus, treneris atsakė: "Mes vieną pergalę buvome iškovoję, bet nei pralošti, nei lengvai laimėti nesitikėjome. Nesenai pradėjome žaisti, komanda jauna, nesenai susikūrusi. Kiekvienos rungtynės yra kartu pamoka mums. Stengiamės, tobulėjame ir manau, kad kuo toliau tuo daugiau bus pergalių."

New Team: Tomas Čeida – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Merkevičius – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Domantas Inkrata – 13 tšk. (14 atk. kam.), Žygimantas Gudas – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Kauno liberalai: Simonas Kairys – 22 tšk. (17 atk. kam.), Liutauras Sakalauskas – 16 tšk., Robertas Maskvytis – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Visas rungtynes pirmavę „New Team“ įveikė „Kauno liberalus“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)BC „Ambi“ nušvalė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 04:31 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)„BK Centre“ sutriuškino „Kauno Liberalus“ (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 18:57 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)BC „Ambi“ neturėjo vargo su „Kauno Liberalais“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)