Hidraulinės sistemos vs Darbiečiai (60:55)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 23 d., Penktadienis, 19:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Darbiečiai“ ir toliau nedemonstruoja čempioniško krepšinio. Suklupta prieš lygos lyderius.

2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 16:46 val., peržiūros: 627

Sausio 23-ąją, "Stulginskio" mokyklos salėje įvyko "C" lygos susitikimas tarp šeimininkų " Hidraulinės sistemos" ir svečių "Darbiečiai". Visą sustikimą vyko,kaip galima buvo ir tikėtis,itin atkakli kova ir nei viena iš komandų nežadėjo pasiduoti. Visgi rungtynių pabaigoje praradę savo pagrindinį lyderį "Darbiečiai" turėjo pripažinti oponentų pranašumą 60:55.

Rungtynes ekipos pradėjo gan nerezultatyviai ir dėka M.Šumlinskio kėliniui įpusėjus šeimininkai buvo priekyje 8:6. Visgi tuomet atkarpą 8:0 laimėję svečiai pabėgo į priekį 6taškais. Kėliniui besibaigiant T.Vainoris pataikė dvitaškį ir po pirmųjų 10minučių 17:14 priekyje buvo "Darbiečiai".

Antrajame ketvirtyje svečių puolimas ėmė strigti,o šeimininkų gretose atsiradus daugiau žmonių galinčių sėkmingai užbaigti atakas leido jiems periimti rungtynių kontrolę. L.Šukutis svečių gretose pelnė 4taškus,o visa komanda sugebėjo sukrapštyti tik 6,kas lėmė pralaimėtą kėlinį 6:16 ir prieš didžiąją pertrauką 7taškų deficitą 23:30.

Po petraukos "Darbiečiai" suaktyvėjo puolime ir pradėjo alsuoti varžovams į nugarą. Visgi išsiveržti oponentams neleidę "Hidraulinių sistemų" krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį nebuvo itin ramūs,kadangi iš jų pranašumo liko tik 2taškai. 41:39.

Ketvirtajame kėlinyje užvirė tikra kova ir kiekvienas metimas buvo aukso vertės. Pradėjo kilti emocijos,apeliacijos į teisėjus,kas tik didino įtampa aikštėje. Kėliniui įpusėjus 5-ąją pražangą užsidirbo svečių lyderis M.Latkauskas ir turėjo stebėti savo komandos žaidimą nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Tai leido laisviau po krepšiu jaustis M.Šumlinskiui,kuris pelnė 4taškus iš eilės ir užtvirtino savo ekipos pranašumą. Paskutinį tašką padėjo S.Klimkevičius pataikęs vieną baudos metimą. Galutinis rungtynių rezultatas 60:55 šeimininkų naudai.

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 26 tšk. (13 atk. kam.), Ignas Plečkaitis – 12 tšk., Saulius Klimkevičius – 8 tšk.

Darbiečiai: Modestas Latkauskas – 16 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Špokas – 13 tšk., Lukas Šukutis – 10 tšk.

„Darbiečiai“ nepaliko jokių vilčių KK „13“ krepšininkams (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Darbiečiai“ be vargo sutriuškino „Kauno SRC-2“. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Darbiečiai“ be didesnio vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Darbiečiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Darbiečiai“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Darbiečiai“ tik po atkaklios kovos privertė pasiduoti Elektrėnų „Senosios versmės“ ekipą. (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 16:05 val.)„Darbiečiai“ neatsilaikė prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipą. (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Darbiečiai“ pasiekė eilinę pergalę (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą. (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:05 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)