BC „Liuksas“ vs KMAIK (53:79)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KMAIK“ be didesnio vargo palaužė BC „Liuksas“ ekipą

2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 01:20 val., peržiūros: 1243

Trečiadienį, sausio 21 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "C" lygos, antrojo etapo, Mažosios taurės dvikova tarp O pogrupio komandų – BC "Liuksas" (šeimininkai) ir "KMAIK" (svečiai). Pirmąjį ketvirtį geriau sužaidę šeimininkai per antrąjį sukrapštė vos du taškus, o antrojoje rungtynių pusėje galiausiai paleido savo varžovus ir taip patyrė pralaimėjimą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo keturiais paeiliui šeimininkų taškais, o vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis. Visgi, prieš pat kėlinio pabaigą "KMAIK" pelnė penkis taškus be atsako ir išlygino rezultatą, bet "Liuksas" užbaigė kėlinuką pataikydami du dvitaškius ir po pirmojo kėlinio turėjo keturių taškų pranašumą – 16:12. Antrasis ketvirtis buvo didžiulis košmaras "Liukso" ekipai, kadangi jie per šį kėlinį sugebėjo įmesti vos du taškus. Šia dovana pasinaudoję svečiai dominavo šiame kėlinyje, nors ir neprimetė daug taškų, bet buvo visa galva aukščiau savo varžovų. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 18:28.

Trečiasis kėlinys buvo gan rezultatyvus, palyginus su pirmąja rungtynių pusę. Šeimininkai per šį ketvirtį įmetė tiek pat taškų, kiek turėjo po pirmų dviejų ketvirčių, o svečiai keturiais mažiau. Ketvirtį "KMAIK" ekipa pradėjo sėkminga atkarpa 7:2 ir savo pranašumą padidino iki 15 taškų. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė apylygiai, tad ir skirtumas tarp komandų ženkliai nepasikeitė – 36:52. Ketvirtajame kėlinyje "Liukso" ekipa galutinai subyrėjo. Prasidėjo pykčiai tarp komandos narių, kas tik dar labiau pablogino situaciją. Svečiai tuo pasinaudojo ir dar labiau sugebėjo padidinti savo turėtą pranašumą ir galiausiai pasiekė užtikrintą pergalę, rezultatu 53:79.

BC „Liuksas“: Julius Fiodorovičius – 19 tšk., Tomas Ziutelis – 9 tšk. (10 atk. kam.), Simonas Ziutelis – 7 tšk.

KMAIK: Arnas Petrauskas – 18 tšk., Julius Šatkus – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Eimantas Degėsys – 12 tšk. (13 atk. kam.), Šarūnas Lukošius – 10 tšk., Jonas Navackas – 10 tšk.

Po pergalės pakalbintas nugalėtojų treneris pasakė savo mintis, kas lėmė jo auklėtinių pergalę: "Suvaldėm chaosą. Po varžybų prieš BK "Centre" matyt visiems buvo iššokusios akys, tad šiandien suvaldėm tą chaosą ir normaliai sužaidėm, kaip ir turėjom".

„Abstinentai“ tik po atkaklios kovos palaužė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:24 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„KMAIK“ lengvai susitvarkė su BC „Liuksas“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)„ICE“ lengvai nugalėjo BC „Liuksą“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:58 val.)„KMAIK“ kiek netikėtai krito prieš „Naujokus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)BC „Liuksas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 00:02 val.)„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:36 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Grizlius“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„KMAIK“ užtikrinta persvara įveikė „Sportiją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 20:52 val.)