BC „Ambi“ vs Elektrėnų „Senoji versmė“ (61:73)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 12 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Ambi“

2015 sausio 12 d., Pirmadienis, 23:11 val., peržiūros: 925

Sausio 12 dieną VDU sporto centro salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Ambi" priemė svečius Elektrėnų "Senąją versmę". "Ambi" buvo iškovoję keturias pergales ir devynis kartus buvo pralaimėję. "Senosios versmės" sąskaitoje buvo septynios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo "Ambi". Sužaidus pirmas dvi minutes jie pirmavo rezultatu 5:0, o minutės pertraukėlės paprašė "Senoji versmė". Po jos dar du taškus pelnė aikštės šeimininkai. Įpusėjus trečiai minutei pirmus taškus pelnė Elektrėnų komanda. Dar po septynių iš eilės pelnytų svečių taškų jie buvo priekyje rezultatu 7:9. Sužaidus septynias minutes komandas skyrė vienas taškas (12:11). Aštuntą minutę spurtą pradėjo "Senoji versmė", kuri pelnė penkis taškus be atsako (12:16). Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė penki taškai (14:19).

Antro kėlinio pradžioje "Ambi" sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (16:19). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė "Senoji versmė" (16:26). Penktą minutę svečių puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako (25:26). Įpusėjus aštuntai minutei "Senoji versmė" paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį laiką geriau rungtyniavo svečiai. Gerai sužaista pirmos rungtynių pusės pabaiga jiems leido įgyti septynių taškų persvarą (28:35).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei du taškus pelnė "Ambi" (30:35). Vėliau keturis taškus iš eilės pelnė Elektrėnų komanda (30:39). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė devyni taškai (37:48). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo 44:52. Per likusį laiką svečiai gynėsi be klaidų, o keturi pelnyti taškai padidino jų persvarą iki 12 taškų (44:56).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas vis dar skyrė 12 taškų (48:60). "Ambi" pamažu vijosi varžovus. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė septyni taškai (55:62). Prasidėjus antrai kėlinio pusei penkis taškus be atsako pelnė "Senoji versmė" (55:67). Paskutines tris rungtynių minutes komandos sužaidė lygiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:73.

"Senoji versmė" iškovojo aštuntą pergalę, o "Ambi" pralaimėjo 10 kartą.

Elektrėnų "Senosios versmės" treneris Rytis Vičkačka: "Sunkiai pradėjome, nes rungtynės visgi buvo vėlai vakare, devintą valandą. Iškovojome pergalę, dabar pora savaičių atrodo pailsėsim, o vėliau jie atvažiuos pas mus. Gal tada geresnį žaidimą pademonstruosim, nes dabar pora rungtynių išvykoje tikrai "šūdą malam". Tiesiogine to žodžio prasme." Paklaustas, ko tikėjosi grupės lyderiai iš šių rungtynių, treneris atsakė: "Pasikartosiu, ką esu sakęs, kad antrame etape mūsų tikslas laimėti visas rungtynes, užimti kuo aukštesnę vietą prieš atkrintamąsias. Norėtųsi būti absoliučiai pirmiems ir pakovoti dėl vietos didžiojoje taurėje. Tokie mūsų tikslai yra."

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 16 tšk., Karolis Dulinskas – 12 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Vaidotas Mačiulis – 12 tšk.

Elektrėnų „Senoji versmė“: Povilas Makūnas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Rytis Kijanskas – 16 tšk., Evaldas Kertenis – 13 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Gumbrevičius – 13 tšk.

Elektrėnų „Senoji versmė“ lengvai įveikė „Ambi“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:13 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ neturėjo vargo prieš „Kauno liberalus“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:37 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ iškovojo lengvoką pergalę (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 22:31 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ po permainingos kovos įveikė „Ryterna group“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ antroje rungtynių pusėje įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:18 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ nesunkiai sutriuškino „New Team“ krepšininkus (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:00 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ aštunfinalį pasiekė antrą kart įveikusi „Ryterna Group“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 20:06 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)Paskutiniame kėlinyje „vaistinė.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:13 val.)