Darbiečiai vs SK „Neveronys“ (59:77)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“

2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 18:31 val., peržiūros: 972

Sekmadienį (01.11), Kauno mechnanikos mokykloje, įvyko "C" lygos, "Didžiosios" taurės rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai – "Darbiečiai" (8-4) ir SK "Neveronys" (12-1). Antrajame kėlinyje pabėgę ir persvarą išlaikę, pergalę šventė SK "Neveronys" – 59:77 (16:21, 9:18, 15:16, 19:22).

Rungtynių pradžioje nei viena ekipa nesugebėjo įgyti ryškesnio pranašumo, tačiau "Darbiečiai' pirmavo (12:11). Vėliau kėlinio pabaigoje E.Jurgaičio ir G.Purausko pastangų dėka, SK "Neveronys" laimėjo atkarpą (0:10) ir įgijo devynių taškų pranašumą – 16:21. Visgi kėlinuką "Darbiečiai" užbaigė keturiais iš eilės taškais ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų – 16:21.

Antrajame kėlinyje SK "Neveronys" įgijo dviženklį pranašumą (19:29), kurį L.Šukutis sumažino iki keturių taškų (25:29). Vėliau "Darbiečiai" pateko į duobę, kuri ir buvo lemtinga šiose rungtynėse. Svečiai spurtavo dar kartą spurtavo (0:10) ir įgiję keturiolikos taškų pranašumą laimėjo kėlinį – 25:39.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau trys L.Stankevičiaus tritaškiai padidino skirtumą iki 19 taškų (31:50). Kėlinio pabaigoje "Darbiečiai" kiek sumažino skirtumą ir po trijų kėlinių turėjo 15 taškų deficitą (40:55).

Ketvirtajame kėlinyje "Darbiečiai" letai mažino skirtumą ir po L.Šukučio tritaškio sumažino atsilikimą iki 10 taškų (52:62). Visgi svečiai išlygino žaidimą ir neleido šeimininkams ir toliau mažinti skirtumo. Kėlinuko pabaigoje E.Jurgaičio vedami SK "Neveronys" dar sykį spurtavo, laimėjo atkarpą (0:10) ir padidino skirtumą iki 20 taškų – 57:77. Laiko kažką pakeisti jau nebebuvo ir "Darbiečiai" pripažino varžovų pranašumą – 59:77.

Darbiečiai: Lukas Šukutis – 22 tšk., Mantas Lukminas – 15 tšk., Modestas Latkauskas – 7 tšk.

SK „Neveronys“: Edvardas Jašinskas – 29 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Evaldas Jurgaitis – 16 tšk. (10 atk. kam., 10 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Giedrius Purauskas – 12 tšk. (11 rezult. perd.), Laurynas Stankevičius – 12 tšk.

„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)„SK Neveronys“ užtikrinta persvara įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:50 val.)SK „Neveronys“ įveikė iki tol nepralaimėjusius BC „Straight“ vyrus (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:00 val.)SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)SK „Neveronys“ lengva ranka nuskynė bronzą (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 14:16 val.)SK „Neveronys“ po nervingos kovos palaužė „Kauno SRC- 2“ ekipą. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)SK „Neveronys“ ir toliau neklumpa (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:04 val.)„SK Neveronys“ sutriuškino „Sportijos“ krepšininkus. (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 01:02 val.)SK „Neveronys“ tęsia pergalių seriją (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 00:33 val.)