BK Centre vs Sportija (87:66)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 13 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre“ nesunkiai įveikė „Sportija“

2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 02:05 val., peržiūros: 1307

Gruodžio 13 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "BK Centre" ir svečių "Sportija". Prieš šias rungtynes šeimininkai buvo iškovoję 2 pergales ir patyrę 7 pralaimėjimus, o svečiai savo sąskaitoje turėjo 3 pergales ir 7 pralaimėjimus.

Rungtynės prasidėjo slopiai, atrodė, jog abi komandos dar šiek tiek apsimiegojusios, nes buvo pramesta gausybė metimų ir prarasta begalė kamuolių. Visgi daugiausia dviejų žaidėjų (Tomas Petrauskas ir Kiril Abramtsov) pastangomis "BK Centre" laimėjo pirmąjį ketvirtį 21:13.

Antrajame kėlinyje apsukų ir toliau nemažinę šeimininkai užtikrintai rinko taškus. Tris tritaškius ir vieną dvitaškį imetęs Karolis Zokas padėjo savo ekipai laimėti ketvirtį 29:18.

Trečiajame ketvirtyje gyvybės ženklus pradėjo rodyti ir svečiai, vienu metu priartėję net iki 11 taškų. Bet po minutės pertraukėlės "BK Centre" į aikštę žengė užtikrintai ir pamažu atstatinėjo tą pranašumą, kurį turėjo. Vis dėlto "Sportija" sugebėjo laimėti šį ketvirtį 19:16.

Ketvirtasis kėlinys šeimininkams buvo tik formalumas, o ir svečių gretose trys žaidėjai sugebėjo gauti po penktą pražangą. Neįdėdami didesnių pastangų, svečiai sugebėjo laimėti paskutinį ketvirtį 21:16, ir visas rungtynes 87:66.

BK Centre: Karolis Zokas – 35 tšk. (6 perimt. kam.), Tomas Petrauskas – 29 tšk. (18 atk. kam., 12 išpr. praž.), Kiril Abramtsov – 20 tšk. (5 rezult. perd.)

Sportija: Laimonas Luižys – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Tautvydas Skrupskelis – 14 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Vaidotas Augustaitis – 12 tšk.

„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)BK „Centre“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:36 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Olympic“ (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:57 val.)„KMAIK“ užtikrinta persvara įveikė „Sportiją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 20:52 val.)„BK Centre“ sutriuškino „Kauno Liberalus“ (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 18:57 val.)„BK Centre“ neturėjo vargo su „Naujokais“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)Visas rungtynes pirmavę „BK Centre“ įveikė „Liuksą“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 16:07 val.)