A.S.K. „Persvara“ – 2 vs Komanda X (49:69)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 10:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Komanda X“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara“ – 2

2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 18:12 val., peržiūros: 1019

Gruodžio 14 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "A.S.K. „Persvara“ – 2" ir svečių "Komanda X". Prieš šias rungtynes abi ekipos savo sąskaitose turėjo po 2 pergales ir 8 pralaimėjimus.

Rungtynės prasidėjo atkakliai, bei apylygiai. Šiokį tokį pranašumą beveik visą pirmąjį ketvirtį turėję šeimininkai, kėlinio gale sugebėjo jį paleisti. Kelių tritaškių, bei dvitaškio dėka, svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir laimėjo ketvirtį 16:13.

Antrąjį kėlinį geriau pradėję svečiai surengė spurtą 6:0 ir susigrąžino prieš tai turėtą pranašumą. Bet ilgai nereikėjus laukti, "Komanda X" surengė įspūdingą atkarpą 18:2, po kurios rezultatas tapo 21:34, pastarųjų naudai. Ketvirčio gale ekipos dar spėjo apsikeisti keliomis rezultatyviomis atakomis, o prieš ilgąją pertrauką rezultatas tapo 26:39, svečių naudai.

Trečiasis kėlinys buvo panašus į antrąjį: svečiai ir toliau nemažino apsukų, bei nesunkiai didino persvarą, o šeimininkai nerado priešnodžių prieš svečių puolimą. Trečiajį ketvirtį "Komanda X" laimėjo rezultatu 10:20, bendras rezultatas 36:59.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir abi ekipos nerodydamos perdaug pastangų užbaigė rungtynes rezultatu 49:69, "Komanda X" naudai.

Po rungtynių, "Komanda X" ekipos žaidžiantis treneris Raimondas Gudžiūnas paklaustas kas lėmė pergalę, atsakė: "Geras šeštadienio vakaras turbūt (juokiasi). O jei rimčiau tai gynyba ir greitos atakos. Ir šiaip manau, jog mūsų ekipa yra stipresnė nei priešininkų, nes jau nebe pirmą kartą su jais susitinkam ir visus kartus esam laimėję"

A.S.K. „Persvara“ – 2: Laurynas Žiugžlys – 14 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Vilius Narbutas – 12 tšk., Adomas Ratkevičius – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 18 tšk., Šarūnas Kesminas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Ernestas Kalinskas – 10 tšk., Raimondas Gudžiūnas – 10 tšk.

„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:51 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.) „Kulautuva“ svečiuose įveikė „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 01:20 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)„Komanda X“ antrą kartą įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:47 val.)Visus kėlinius laimėjusi „Lietuvos šaulių sąjunga“ nesunkiai įveikė „A.S.K. „Persvarą“ -2“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 18:10 val.)