Kaunas vs Aurelinas (66:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 06 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kaunas“ išplėšė pratęsimą, o jame ir laimėjo prieš „Aurelino“ ekipą

2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 08:37 val., peržiūros: 1024

Ketvirtadienį, lapkričio 6 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko "C" lygos varžybos tarp "Kaunas" (šeimininkai) ir "Aurelinas" (svečiai) ekipų. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę ir savo sąlygas diktavę "Aurelino" vyrai ketvirtajame kėlinyje pralošė dvigubai bei leido šeimininkams išplėšti pratęsimą, per kurį pastarieji ir laimėjo, rezultatu 66:65.

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkmingomis ekipų atakomis, per kurias jos apsikeitė dvitaškiais. Vis tik tada svečiai spurtavo 2:12 bei susikrovė dviženklę persvarą jau pirmajame kėlinyje. Likusią kėlinio dalį panašus skirtumas ir laikėsi, tad "Aurelinas" po pirmojo kėlinio buvo priekyje rezultatu 10:18. Antrasis kėlinys taip pat nebuvo rezultatyvus. Kėlinuką kur kas sėkmingiau vėlgi pradėjo svečiai, kurie buvo sukaupę net penkiolikos taškų pranašumą. Tačiau ketvirtį užbaigti sėkmingiau sekėsi "Kauno" ekipai, kurie laimėjo atkarpėlę 11:4 bei sumažino rezultatą iki aštuonių taškų. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 23:31.

Antrąją pusę šįkart kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką ir artėjant kėlinukui link pabaigos, komandas skyrė tie patys keturi taškai. Bet "Aurelinas" kėlinuką baigė atkarpa 0:7 bei susigrąžino dviženklę persvarą. Po trijų kėlinių rezultatas 38:49. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, "Kauno" ekipa dar nekėlė baltos vėliavos į viršų ir kėlinuką pradėjo spurtu 7:0. Įpusėjus kėlinukui komandos išlaikė panašų skirtumą, o kėlinuko pabaigoje komandas skyrė penki taškai. Tuomet šeimininkų lyderis A.Olberkis pelnė du taškus bei pridėjo taiklų baudos metimą, o kitoje atakoje turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų. Kitoje aikštelės pusėje šeimininkai prasižengė prieš L. Sutkų, kuris realizavo abu baudos metimus. "Kauno" ekipa išsigelbėjimui turėjo dar devynias sekundes ir tuo kuo puikiausiai pasinaudojo. Minėtas A.Olberkis pataikė nuostabų tritaškį bei išplėšė pratęsimą. Po keturių kėlinių rezultatas buvo 58:58.

Pratęsime komandos žaidė įprastą žaidimą – lėtą bei nerezultatyvų. Pratęsimas prasidėjo taikliu A. Olberkio dvitaškio, į kurį L.Sutkus atsakė pataikydamas abu baudos metimus. Po šių taškų "Kauno" ekipos žaidėjas R.Tamošiūnas stojo į mikrodvikovą prieš "Aurelino" ekipos žaidėją S. Šileiką, kadangi jie pelnė likusius savo komandos taškus. Likus kelioms sekundėms, S. Šileikos vedina "Aurelino" ekipa turėjo minimalią persvarą, tačiau nesugebėjo apsiginti bei prasižengė prieš R. Tamošiūną. Įtampos nepaveiktas R.Tamošiūnas sumetė abu baudos metimus bei taip išplėšė pergalę savo ekipai, rezultatu 66:65.

Kaunas: Rolandas Tamošiūnas – 25 tšk. (15 atk. kam., 7 išpr. praž.), Andrius Olberkis – 21 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Rytis Pranarauskas – 9 tšk.

Aurelinas: Egidijus Šalkauskas – 19 tšk., Simas Šileika – 17 tšk., Giedrius Bartkus – 8 tšk.

„Kaunas“ nesugebėjo pasipriešinti „Hidraulinių sistemų“ ekipai. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Kaunas“ pratęsė „Green Death“ pralaimėjimų seriją iki penkerių. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 01:45 val.)„Aurelinas“ po atkaklaus mačo šventė pergalę prieš „Konsus“ advokatų kontorą (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)„Kaunas“ atsirevanšavo „VU KHF“ ekipai. (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Kauno technikos kolegija“ po pratęsimo, iškovojo dramatišką pergalę (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)„Kaunas“ laimėjo paskutinėmis minutėmis (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:30 val.)Atkakliai kovojusi „Komanda X“, ketvirtojo kėlinio viduryje palūžo ir nusileido „Aurelinui“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:08 val.)