Sparta vs Partizanas (66:74)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 20 d., Antradienis, 19:40 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Partizanai“ palaužė „Spartos“ ekipą

2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 00:00 val., peržiūros: 1100

Sausio 20 dieną, Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" rungtynės. Savo jėgas išbandė "Sparta" (šeimininkai) ir "Partizanai". Pirma rungtynių pusė buvo įdomi bei įtempta. Abi komandos kovėsi taškas į tašką. Trečiasis kėlinukas taip pat buvo gan apylygis. Tačiau, ketvirtajame kėlinyje "Spartos" puolimas kiek sušlubavo, o tuo tarpu "Partizanai" pradėjo mėtyti kur kas taikliau negu pirmoje pusėje. Galutinis rungtynių rezultatas (66 – 74).

Pirmasis rungtynių kėlinukas buvo labai banguotas. Iš pradžių "Partizanai" išsiveržė į priekį (4-10). Po to "Spartos" krepšininkai spurtavo. Pelnę 11 taškų be atsako, jie persvėrė rezultatą į savo pusę ir pirmavo (15-10). Visgi, svečiams pavyko užbaigti kėlinuką pelnant 7 taškus be atsako, ir tai lėmė, jog "Partizanai" laimėjo pirmą kėlinuką rezultatu (15 – 17)

Antrasis rungtynių kėlinukas parodė, jog abi komandos yra vertos viena kitos. Viso kėlinuko metu nė viena ekipa nesurengė didesnių spurtų. Visas kėlinukas buvo žaidžiamas taškas į tašką. Abi ekipos šio kėlinuko metu įmetė po 20 taškų ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (35 – 37)

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo trečią kėlinuką kiek geriau. Pelnę 5 taškus be atsako jie įgavo didžiausią iki tol pasiektą (7 taškų) pranašumą (35-42). Tačiau "Spartos" vyrai neketino pasiduoti. Netrukus susikaupę jie sužaidė neblogą atkarpą ir prisivijo varžovus. Likusi kėlinuko dalis vėlgi buvo žaidžiamas taškas į tašką. Šis kėlinukas baigėsi svečiams jį laimėjus 1 taško skirtumu (16-17). Rezultatas po trijų kėlinių buvo (51 – 54) "Partizanų" naudai.

Paskutinis rungtynių kėlinukas prasidėjo taikliu svečių tritaškiu. Ir svečių tolimos atakos tuo nesibaigė. "Spartos" puolimui kiek sustojus, svečiai pradėjo svaidyti tolimus metimus vieną po kito. Taigi, taip žaisdami svečiai netrukus įgavo dviženklį pranašumą. Tą pranašumą svečiai išlaikė iki pat paskutinių akimirkų. "Partizanai" laimėjo šias rungtynes rezultatu (66 – 74)

Sparta: Robertas Talevičius – 13 tšk. (10 atk. kam., 10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Renatas Dabašinskas – 13 tšk., Antanas Kilas – 13 tšk., Šarūnas Sobolis – 10 tšk.

Partizanas: Juras Kulvecas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Edvinas Zaurys – 13 tšk., Andrius Birulinas – 10 tšk., Artūras Sukovas – 10 tšk.

„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Partizanas“ nesunkiai įveikė „Spartą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Darbiečiai“ be didesnio vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Partizanas“ vos nepaleido pergalės iš rankų, tačiau palaužė „KMAIK“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:20 val.)Po įtemptos kovos, LCP KK „Ragai“ palaužė „Partizanas“ komandą (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:18 val.)Trečiajame kėlinyje atsigavusi „Lituanica“ palaužė „Spartos“ vyrus (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:25 val.)„Kėdainiai & Addeco“ tolimais metimais užmėtė „Spartos“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:35 val.)„Partizanas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lituanica“ ekipą. (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 21:47 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lituanica“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:37 val.)„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:15 val.)