Ryterna Group vs Baltic Transline (70:79)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 17:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Pirmame kėlinyje dominavę „Ryterna Group“ palaužė „Baltic Transline“

2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 22:16 val., peržiūros: 1176

2014 sausio 22 dieną, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybėse Santaros gimnazijoje susitiko "Ryterna Group" (šeimininkai) ir "Baltic Transline" (svečiai). Pirmą kėlinį galingai sužaidę svečiai paklojo pamatus tolimesniai dvikovos eigai - 9:24. Antras kėlinys sužaistas lygiai ir skirtumas liko neopakitęs - 23:38. Trečias kėlinys naujovių neatnešė ir vėl buvo sužaistas lygiai, tad po trijų kėlinių – 47:62. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai svečiams užkūrė tikrą pirtį ir skirtumą buvo sumažinę iki keturių taškų, tačiau svečiai atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu - 70:79.

Rungtynes galingu spurtu 2:17 pradėjo "Baltic transline" ir tik po šešių minučių kitą metimą pataikė "Ryterna Group" – 7:17. Penkis taškus pelnė svečiai ir skirtumas vėl penkiolika taškų – 7:22. Kėlinio pabaigoje po du taškus apsikeitė komandos ir po pirmo ketvirčio - 9:24. Antras kėlinys prasidėjo lygiai ir sužaidus keturias minutes – 18:27. Atkarpą 7:1 laimėjo "Baltic transline" ir skirtumas vėl tapo penkiolika taškų – 19:34. Iki kėlinio pabaigos komandos apsikeitė dar po keturis taškus ir po dviejų kėlinių – 23:38.

Trečias kėlinys prasidėjo rezultatyviai ir sužaidus tris minutes šeimininkai jau buvo pelnę 13, o svečiai 9 ir rezultatas – 36:47. Atkarpą 8:2 laimėjo svečiai ir vėl padidino skirtumą – 38:55. Kėlinio pabaiga susiklostė apylygiai ir po trijų kėlinių – 47:62. Ketvirtą kėlinį 7:3 pradėjo šeimininkai ir kiek sumažino deficitą – 55:65. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar penkis taškus pelnė svečiai ir du šeimininkai ir rezultatas – 59:72. Atkarpą 8:0 laimėjo "Ryterna Group" ir sumažino skirtumą iki 5 taškų – 67:72. Du taškus pelnė "Baltic Transline", o tritaškiu atsakė šeimininkai ir skirtumas jau tik keturi taškai – 70:74. Iki rungtynių pabaigos tą šeimininkų spurtą atlaikė svečiai ir laimėjo rungtynes rezultatu – 70:79.

"Ryterna Group": Darius Stanaitis – 21 tšk., Mantautas Neverbickas – 19 tšk., Edgaras Budrys – 11 tšk.

"Baltic Transline": Darius Kisielius – 24 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd., 7 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Domantas Oksas – 19 tšk. (12 atk. kam.), Aivaras Keršis – 16 tšk., Kernius Ribikauskas – 13 tšk. (6 rezult. perd.)

Ketvirtame kėlinyje „Partizanas“ įveikė „Baltic Transline“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:27 val.)Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:59 val.)„Grizliai“ po įtemptos kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 05:27 val.)Komandiškai žaidusi „KMAIK“ komanda nugalėjo „Baltic Transline“. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 15:40 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ įveikė „Košmaras“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:51 val.)Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ įveikė „Sportiją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 20:54 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Rungtynių pabaigoje klydusi „Kolpingo Kolegija“ nusileido „Baltic Transline“ krepšininkams (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Ragai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Baltic Transline“ krepšininkus (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 23:37 val.)Labai prastas taiklumas nesutrugdė pergalę pasiekti „Baltic Transline“ ekipai (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:11 val.)