Savi vs Akademija (65:93)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 06 d., Antradienis, 19:40 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

Pirmąjį kėlinį pralošusi „Akademijos“ komanda nepasigailėjo varžovų.

2015 sausio 06 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 858

Sausio 6 dieną, Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre, susitiko C lygos „ALTreklama“ komandos „Savi" (šeimininkai) ir „Akademija“ (svečiai). Šias rungtynes be didesnio vargo, nepaisant pirmojo pralošto kėlinuko, laimėjo svečių ekipa rezultatu 93:65

Pirmasis ketvirtis prasidėjo "Savi" komandos nesustabdomu puolimu, kurio dėka, sužaidus kiek mažiau nei 5 minutes, šeimininkai susikrovė 10 taškų skirtumą 12:2. Tačiau vangiai ketvirtį pradėjusi svečių ekipa atsistojo ant kojų ir kėlinį užbaigė turėdama 2 taškų deficitą. Po pirmojo kėlinio rezultatu 22:20 pirmavo "Savi" komanda.

Antrajame kėlinyje, parodę tikrąjį savo veidą, komandinį žaidimą, „Akademijos“ ekipa nebeleido net pagalvoti apie pranašumą varžovams ir visą šį ketvirtį dominavo po savo ir varžovų krepšiu. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 9 taškai svečių komandos naudai 51:42

Po ilgosios pertraukos sugrįžusi "Akademijos" komanda neatleido vadžių ir pamažu didino savąjį pranašumą, kuris per šį kėlinį šoktelėjo iki 17 taškų. Sužaidus 3 kėlinius, komanda "Akademija" pirmavo rezultatu 69:52

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, per kurį svečiai susikrovė tik dar didesnį, triuškinantį pranašumą. Varžybos pasibaigė rezultatu 93:65 svečių "Akademijos" komandos naudai.

Savi: Dainius Povilauskas – 20 tšk. (17 atk. kam.), Justinas Čekanauskas – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Gintautas Petrulis – 11 tšk., Karolis Bankauskas – 10 tšk.

Akademija: Edmundas Staugaitis – 25 tšk., Tadas Jankevičius – 17 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Robertas Trepočka – 16 tšk. (15 atk. kam.), Artūras Nausėda – 15 tšk. (12 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Egidijus Kudirka – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Po rungtynių „Akademijos“ komandos atstovas kalbėjo: Atvykom į daržinę (salę), atsivežėm aukštų vyrų, kurie atkovojo daug kamuolių, metėm, daugiau pataikėm ir laimėjom. Pagarba varžovams, kurie pagaliau turi žalias maikutes.

Pirmą kėlinį pramiegojusi „Akademija“ per likusius įrodė savo pranašumą prieš A.S.K. „Persvarą & Orca.lt“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Trečiajame kėlinyje atitolusi „Akademija“ atlaikė BC „Ambi“ šturmą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Akademija“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:24 val.)Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje ‒ „Akademijos“ pergalė (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Akademija“ neturėjo vargo su „Naujokais“. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 14:36 val.)Vos vieną tolimą metimą pataikę „Akademijos“ krepšininkai neprilygo „Kolpingo kolegijos“ ekipai. (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:09 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ palaužė „Akademija“ ekipą (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:06 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje ‒ pirma istorijoje „Akademijos“ pergalė prieš „Dumblą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 15:43 val.)Pirmąsias rungtynes užtikrintai laimėjo „Akademija“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:26 val.)Antroje rungtynių pusėje „VU KHF“ įrodė savo pranašumą prieš „Akademiją“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:34 val.)