Hidraulinės sistemos vs SK „Neveronys“ (61:60)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 19:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Penktadienio trilerį laimėjo „Hidraulinės sistemos“

2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 22:19 val., peržiūros: 1037

Gruodžio 12 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Hidraulinės sistemos" ir jų oponentai SK "Neveronys". Pirmosiomis minutėmis sėkmė lydėjo svečius, puikus pataikymas ir gera gynybą leido pirmą kėlinį laimėti rezultatu 15:21. Antrajame kėlinyje skirtumas pasiekė rekordinę ribą, po puikaus G.Purausko pasirodymo SK "Neveronys" jau pirmavo rezultatu 22:39. Trečiajame kėlinyje šeimininkai sužaidė keletą rezultatyvių atkarpų ir sumažino skirtumą iki 10 taškų. (42:52) Ketvirtajame kėlinyje agresyvus žaidimas išmušo svečius iš vežių ir skirtumas pradėjo tirpti, tiksint paskutinei minutei komandas jau skyrė 1 taškas, per paskutines sekundes "Hidraulinės sistemos" pirmą kartą persvėrė rezultatą, taip komanda ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 61:60

Pirmajame kėlinyje "Hidraulinės sistemos" susidurė su problema, kuri buvo varžovų žaidėjas E.Jašinskas šiame kėlinyje pelnęs 10 taškų. Po penkių žaidimo minučių komandas jau skyrė 8 taškai, tik dėka geros šeimininkų žaidėjo S.Klimkevičiaus atkarpos pavyko iki kėlinio pabaigos skirtumą sumažinti iki 6 taškų. Šiame kėlinyje svečiai įsiveržė į priekį dėl keletos pagrindinių priežasčių, tai labiau komandinių veiksmų, bei geresnės kovos po krepšiu.

Antrajame kėlinyje šeimininkai jau turėjo dvi problemas, tai dažnos klaidos ir nesustabdomai žaidęs G.Purauskas per 10 minučių pelnęs 11 taškų. Po jo solo šou skirtumas išaugo iki 15 taškų ir rungtynių intriga pradėjo blėsti. Per šį kėlinį "Hidraulinės sistemos" pelnė tik vieną dvitaškį metimą, kuomet varžovai šešis, tai taip pat labai prisidėjo prie išaugusio svečių pranašumo. Po dviejų kėlinių skirtumas jau buvo 17 taškų, tačiau šeimininkai nerodė jokių pasidavimo ženklų ir nuteikinėjo vienas kitą antrai rungtynių dalei.

Trečiajame kėlinyje žiurovai galėjo išvysti daug didesnę šeimininkų motyvaciją ir pastangas. Per pirmąją kėlinio dalį skirtumą pavyko sumažinti iki 12 taškų. Po ilgosios pertraukos šeimininkų komanda pradėjo žaisti daugiau komandiniais veiksmais paremtą krepšinį, per šį kėlinį jie atliko daugiau rezultatyvių perdavimų, nei per pirmąją rungtynių dalį. Po 30 žaidimo minučių komandas skyrė 10 taškų, tačiau šis skirtumas svečiams jokio saugumo nesuteikė. (42:52)

Lemiamame kėlinyje dar agresyvesnę gynybą pradėję taikyti šeimininkai, pradėjo gauti dovanas: varžovų klaidas ir lengvus taškus. Šiame kėlinyje prie šeimininkų spurto labiausiai prisidėjo T.Vasiliauskas pelnęs 8 taškus, tiek kiek visa svečių komanda. Likus dviems minutėms, intriga pasiekė aukščiausią tašką, nors SK "Neveronys" neužleido iki paskutinės akimirkos lyderių pozicijos, tačiau varžovai išlaikė vieno metimo atstumą. Paskutinės minutės metu šeimininkai baudos metimais persvėrė rezultatą į savo naudą ir paliko oponentams 15 sekundžių atsakui, per jas SK "Neveronys" žaidėjas G.Purauskas susikurė sau progą mesti iš toli, tačiau metimas buvo netaiklus ir šeimininkai rezultatu 61:60 galėjo džiaugtis įspudinga pergale.

Statistiniai faktai nulėmę "Hidraulinių sistemų" dominavimą antroje rungtynių dalyje

1. Žymiai agresyvesnis žaidimas. Šeimininkai per antrąją dalį metė 12 baudos metimų, svečiai tik 4.

2. Komandiniais veiksmais paremtas žaidimas. Per pirmąją dalį nugalėtojai atliko 3 rezultatyvius perdavimus, antrojoje jau 8.

3. Netaiklūs SK "Neveronys tritaškiai. Svečiai per antrąją dalį pataikė 1 tritaškį iš 11.

Po rungtynių nugalėtojų treneris V.Kirilovas sakė: Ketvirtas kėlinys buvo labai stiprus, visą sezoną dėl neaiškių priežasčių pradžioje rungtynių leidžiam varžovams įsiveržti, o paskui tenka visas rungtynes sunkiai vytis. Šiandienos rungtynės parodė kas mūsų komanda turėjo daugiau patirties, buvo labiau susikaupusi.

SK "Neveronys" žaidėjas G.Purauskas rungtynes komentavo taip: Turėjome didelį pranašumą, tačiau oponentai pradėjo taikyti agresyvę gynybą, o tai mums yra neparanku. Taip pat greitai 5 pražangas susirinko komandos lyderis, visos bėdos susidėjo ir to pasekoje turime skaudų pralaimėjimą.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 15 tšk., Saulius Klimkevičius – 10 tšk., Martynas Kudakas – 9 tšk. (7 išpr. praž.)

SK „Neveronys“: Edvardas Jašinskas – 20 tšk. (11 atk. kam.), Giedrius Purauskas – 18 tšk. (6 perimt. kam.), Karolis Petkevičius – 8 tšk.

„Lituanica“ netikėtai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:38 val.)Žūtbūtiniame ketvirtfinalio serijos mūšyje triumfavo „Hidraulinės Sistemos“ (2015 kovo 27 d., penktadienis, 23:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:13 val.)Visas rungtynes be keitimų žaidę „Savi“ nesugebėjo mesti iššūkio „Hidraulinėms Sistemoms“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Sparta“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Hidraulinės Sistemos“ pratęsime įveikė „ICE“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Kaunas“ nesugebėjo pasipriešinti „Hidraulinių sistemų“ ekipai. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)