Kaunas vs Sporto manija (70:91)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Po ilgosios pertraukos atsibudusi „Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“

2015 sausio 23 d., Penktadienis, 00:40 val., peržiūros: 976

Ketvirtadienį, sausio 22 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Kauno" (2/3) ir svečių "Sporto manijos" (5/0) ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau žaidė aikštės šeimininkai ir šiek tiek atitrūko nuo varžovų, tačiau kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos žaidė taškas į tašką. Po ilgosios pertraukos "Sporto manijos" gynyba žymiai pagerėjo, ko pasekoje "Kaunas" ėmė dažniau klysti, ką puikiai išnaudoję svečiai akimirksniu pabėgo nuo varžovų bei iškovojo eilinę pergalę. 71:90 (25:20, 17:20, 11:21, 17:30).

Susitikimo pradžioje itin puikiai krepšį atakavę aikštės šeimininkai atitrūko nuo varžovų 11:4, tačiau ilgai netrukus svečių ekipos krepšininkai ėmė po truputį artėti link varžovų. Vis tik, ir toliau sėkmingai žaidę "Kauno" žaidėjai palaikė tarp komandų devynių taškų skirtumą. Kiek vėliau, einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą "Sporto manija" surengė kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius ir sumažino savo deficitą iki penkių taškų. 25:20.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir vėl žymiai geriau žaidę "Kauno" krepšininkai susigrąžino devynių taškų pranašumą, tačiau taiklių tolimų metimų dėka svečių komandos žaidėjai neleido jiems pernelyg nutolti. Kiek vėliau, spurtavę "Sporto manijos" žaidėjai dar labiau priartėjo prie priešininkų, o taiklus tolimas paskutinę antrojo kėlinuko sekundę leido jiems sumažinti savo atsilikimą iki dviejų taškų. 42:40.

Po ilgosios pertraukos svečiai iškart ėmėsi darbo ir nepaisant kelių aikštės šeimininkų rezultatyvių išpuolių jie surengė spurtą 0:9, kurio dėka perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau "Kauno" žaidėjai dar bandė gelbėtis, tačiau paskutinėmis trečiojo kėlinuko minutėmis dar vieną "sausą" atkarpą 0:8 sužaidusi "Sporto manija" įgijo aštuonių taškų persvarą. 53:61.

Paskutinėje rungtynių dalyje "Sporto manija" varžovams net neleido pabandyti atsitiesti, nes jau pačiomis pirmosiomis minutėmis, sėkmingo greito puolimo dėka, jie padidino skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. Ir toliau puikiai gynyboje bei puolime žaidę svečių ekipos krepšininkai įgijo jau triuškinantį 25-ių taškų pranašumą, tačiau rungtynes geriau užbaigę aikštės šeimininkai sugebėjo šį deficitą kiek sušvelninti. 70:91.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Modestas Vaškūnas kalbėjo: "Rungtynių pradžioje paprasčiausiai nebuvo nusiteikimo, žaidėjai susirinko nemotyvuoti, todėl ir tas žaidimas taip sunkiai prasidėjo ir tęsėsi, berods, iki trečio kėlinio vidurio, o po to varžovai ryškiai pavargo, mes esame jaunesni ir greitesni, todėl ir susikrovėme pranašumą".

"Kaunas": Dovydas Baranauskas – 25 tšk., Andrius Olberkis – 19 tšk. (10 rezult. perd.), Gediminas Šuklevičius – 12 tšk.

"Sporto manija": Deividas Rinkūnas – 36 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Rytis Adžgauskas – 18 tšk., Mindaugas Mackevičius – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Kvedaras – 12 tšk.

Po ilgosios pertraukos „Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Aleksotu“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 21:08 val.)„Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)C lygos starte „Sporto manija“ nugalėjo „Kolpingo kolegijos“ ekipą (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:33 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)Grupės lyderių akistatoje „Sporto manija“ įveikė „Akademiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai laimėjo Birštone (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:30 val.)