Elektromontuotojas vs Olympic (62:49)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „Elektromontuotojas“

2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 21:44 val., peržiūros: 1020

Trečiadienio vakarą Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Elektromontuotojas“ (šeimininkai) ir "Olympic" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau po ilgosios pertraukos pradėjo aiškėti rungtynių nugalėtojas. Juo tapo šeimininkų komanda, rezultatu – 62:49.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Elektromontuotojas" ekipa, kuri per keletą minučių įgijo keturių taškų pranašumą. Visgi, „Olympic“ ekipa atrado savo žaidimą ir persvėrė rezultatą į savas rankas ir po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo palankesnis pastariesiems – 14:18.

Antram ketvirčiui prasidėjus komandos apsikeitė taikliais metimais, tačiau kėlinuko antroje pusėje šeimininkai surengė spurtą ir laimėjo atkarpą 8:0. To pakako, kad šeimininkai į ilgąją pertrauką išeitų turėdami dviejų taškų pranašumą. Rezultatas – 29:27.

Po ilgosios pertraukos "Elektromontuotojas" pradėjo atkarpą rezultatu 5:0 (34:27), tačiau "Olympic" ekipa neleido šeimininkams toli pabėgti ir kiek prisivijo varžovus (41:38), per likusias minutes šeimininkai surengė dar vieną spurtą ir trečiąjį kėlinį baigė rezultatu – 47:38.

Paskutinysis kėlinys dar kartą parodė, kad šiose rungtynėse stipresnė buvo šeimininkų ekipa, kuri laimėjo kėlinuką 15:11. Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Elektromontuotojas" rezultatu – 62:49.

Nugalėtojų treneris K.Kolupaila sakė: Šiandien rungtynės buvo kiek lengvesnės, daugelis žaidėjų galėjo pasireikšti. Tikimės ir toliau žygiuosime pergalių keliu ir pakilsime į aukštesnę lentelės vietą, kadangi dabartinė vieta netenkina.

"Olympic" treneris R.Mineikis sakė: Rungtynes vertinu neigiamai, praeitas rungtynes tikrai sužaidėme tobulai, įmeteme virš 100 taškų, šį kartą trūko tiek motyvacijos, tiek daugiau taiklesnių metimų.

Elektromontuotojas: Dovydas Znutas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Rimas Undraitis – 16 tšk., Marius Ivaškevičius – 12 tšk.

Olympic: Vaidas Bložė – 13 tšk., Paulius Užkurnys – 11 tšk., Vaidas Mazaronis – 10 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Olympic“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Kulautuva“ išvargo pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 12:52 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ puolimo mašina pervažiavo „Elektromontuotoją“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:42 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:35 val.)KK „13“ nugalėjo „Elektromontuotojas“ penketuką (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 19:09 val.)„Kolpingo kolegija“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:13 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai ‒ 2“ nugalėjo „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:34 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Olympic“ (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:57 val.)