Dumblas vs Lietuviški patiekalai (73:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 18:21 val., peržiūros: 1310

2015 kovo 1 dieną, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybėse, Kauno energijos sporto salėje susitiko „Dumblas“ (šeimininkai) ir „Lietuviški patiekalai“ (svečiai). Pirmasis rungtynių ketvirtis klostėsi lygiai ir po pirmų dešimties minučių svečiai pirmavo dviem taškais – 20:22. Antrą kėlinį galingai sužaidė „Lietuviški patiekalai“ ir po dviejų kėlinių turėjo 14 taškų pranašumą – 40:54. Trečias kėlinys galingai prasidėjo šeimininkams, kurie šešias minutes svečiams neleido pelnyti taškų ir išlygin rezultatą – 54:54. Iki kėlinio pabaigos svečiai vėl išsiveržė į priekį – 62:65. Ketvirtame kėlinyje dominavo „Lietuviški patiekalai“ ir laimėjo rungtynes, bei serijoje išsiveržė į priekį – 1:0 – 73:83.

Rungtynes septyniais taškais pradėjo svečiai ir pirmavo – 0:7. Septynis taškus surinko šeimininkai ir keturiais atsakė svečiai ir skirtumas aptirpo iki keturių – 7:11. Du taškus pelnė „Lietuviški patiekalai“, šešiais atsakė „Dumblas“ ir rezultatas tapo lygus – 13:13. Septynis taškus be atsako surinko svečiai ir kiek nutolo, tačiau iki kėlinio pabaigos šeimininkai vėl priartėjo ir po pirmų dešimties minučių – 20:22.

Antrasis kėlinys prasidėjo lygiai ir sužaidus tris minutes rezultatas tapo lygus – 27:27. Žaidimas toliau vyko taškas į tašką ir skirtumas išliko minimalus – 31:32. Atkarpą 4:9 laimėjo svečiai ir kiek nutolo – 35:41. Tritaškį pataikė Tadas Bulotas, o devyniais taškais atsakė svečiai ir skirtumas tapo dviženklis – 38:50. Iki kėlinio pabaigos skirtumas padidėjo dar dviem taškais – 40:54.

Trečią kėlinį „Dumblas“ pradėjo spurtu 14:0 ir penkias su puse minutės neleidę svečiams pelnyti taškų, patys išlygino rezultatą – 54:54. Šešis taškus surinko „Lietuviški patiekalai“ ir vėl kiek atitolo, o iki kėlinio pabaigos skirtumas išliko trys taškai – 62:65.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po šešis taškus, o tada vieną baudos metimą pelnė Lukas Steikūnas – 69:71. Devynis taškus be atsako pelnė „Lietuviški patiekalai“ ir nutolo nebepavejamai. Galutinis rungtynių rezultatas – 73:83.

„Dumblas“: Tadas Bulotas – 22 tšk., Deimantas Baltrušis – 13 tšk., Aurimas Turskis – 11 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Tomas Pukelevičius – 10 tšk.

„Lietuviški patiekalai“: Vaidas Palaikis – 26 tšk. (11 atk. kam.), Justas Ališauskas – 15 tšk., Tadas Lukauskas – 13 tšk.

„Lietuviški Patiekalai“ antrą kartą įveikė „Dumblą“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:48 val.)„Lietuviški Patiekalai“ palaužė „“R2P SPORT-2“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:45 val.)„Lietuviški patiekalai“ tik po atkaklios kovos palaužė „ICE“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 00:16 val.)„Lietuviški patiekalai“ sutriuškino „Nepyk“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ neturėjo vargo su „Nepyk“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 22:58 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos. (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Lietuviški patiekalai“ nesunkiai nugalėjo „Kėdainiai & Addeco“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Lietuvisški patiekalai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Lietuviški patiekalai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:53 val.)