Krepsininkas.net vs Kulautuva (71:53)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 04 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Krepšininkas.net“ nesunkiai susitvarkė su „Kulautuva“

2014 gruodžio 05 d., Penktadienis, 01:18 val., peržiūros: 1220

Ketvirtadienio vakarą, Jono Jablonskio gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, tarp „Krepšininkas.net“(šeimininkai) ir „Kulautuva“(svečiai). Iki šių varžybų abi komandos buvo sužaidę po 8 susitikimus ir per juos abi komandos buvo iškovoję po 3 pergales, bei turnyrinėje lentelėje žengė greta. Abiems ekipoms šios varžybos buvo paskutinės pirmajame etape. Šeimininkai nuo pirmųjų minučių išsiveržė į priekį ir nesunkiai įveikė savo varžovus – 71:53(20:13, 16:14, 15:12, 20:14).

Rungtynės prasidėjo sėkmingomis abiejų ekipų atakomis. Komandos rungtynių pradžioje žaidė taškas į tašką ir sužaidus pusę kėlinuko nė vienai ekipai nepavyko atitrūkti, 11:10 svečių naudai. Tačiau kėlinio pabaigoje Tadas Kepežinskas pelnė 5 taškus iš eilės ir patraukė savo komandą į priekį. "Krepšininkas.net" laimėjo pirmą kėlinį rezultatu – 20:13.

Antrajame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko surengti didesnio spurto. Kėlinio viduryje šeimininkai buvo padidinę savo pranašumą iki dviženklio – 34:21, tačiau kėlinio pabaigoje šiek tiek tiksliau sužaidė svečiai ir sumažino skirtumą iki vienženklio – 36:27.

Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė panašiai ir vėl nė viena komanda nesugebėjo surengti spurto. Šiame kėlinyje svečius toliau į neviltį varė šeimininkų lyderis Martynas Šumskis. Jis pelnė daugiau nei pusę komandos taškų šiame kėlinyje. "Kulautuvos" komandoje šiame kėlinyje išsiskyrė tik Emilis Mackevičius. Po labai atkaklaus trečiojo kėlinio, priekyje toliau buvo "Krepšininkas.net" komanda – 51:39.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai puolime pradėjo žaisti šiek tiek greičiau ir agresyviau, tas iškarto pasiteisino. Martynas Šumskis kelis kartus puikiai prasiveržęs, užbaigė atakas iš po krepšio tiksliai, jam neblogai talkino Arnas Vedegys. "Kulautuvos" žaidimas buvo paremtas individualiais Emilio Mackevičiaus veiksmais, tačiau jam rungtynių gale pradėjo stigti jėgų, ir svečiai puolime neberado daugiau komandą į priekį galinčių patempti žmonių. Rungtynės baigėsi "Krepšininkas.net" pergale rezultatu – 71:53.

Po rungtynių "Krepšininkas.net" komandos treneris Laisvydas Gudaitis sakė:

Pergalę lėmė tai jog mes žaidėm agresyviau, daugiau darėm prasiveržimų. Ir apskritai mes tiesiog turime daugiau veržlesnių žaidėjų, kurie gali sėkmingai sužaisti vienas prieš vieną, o varžovų gretose tokių žaidėjų buvo galbūt 2, todėl jiems buvo sunkiau..

Krepsininkas.net: Martynas Šumskis – 35 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Arnas Vedegys – 10 tšk. (8 išpr. praž.), Tadas Kepežinskas – 7 tšk.

Kulautuva: Emilis Mackevičius – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Aivaras Šilenka – 18 tšk., Jurgis Abramavičius – 5 tšk.

„Vaistinė.lt“ susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Kolpingo Kolegija“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kulautuva“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kulautuva“ susitvarkė su „BL Old“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:17 val.)„Krepšininkas.net“ nepasipriešino Advokatų Kontorai „Konsus“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:40 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Kolpingo kolegija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kulautuvą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Elektromontuotojas“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)