BC „BOOM“ vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (49:53)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„emobilus.lt & SK Mattas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale

2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 23:32 val., peržiūros: 1263

Trečiadienį, kovo 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos BC „BOOM“ ir svečių „emobilus.lt & SK Matto“ ekipų. Susitikimo pradžioje lyg ant bangos žaidę svečiai ilgą laiką neleido priešininkams pelnyti pirmųjų taškų, tačiau kie vėliau atsigavę aikštės šeimininkai ėmė vytis priešininkus, ko pasekoje rungtynių pabaigoje jų deficitas buvo ištirpęs iki minimumo. Vis tik, pabaigoje užtikrinčiau sužaidęs „emobilus.lt & SK Mattas“ išsaugojo pergalę rezultatu 49:53 (10:20, 7:6, 16:15, 16:12).

Rungtynių pradžioje lyg ant sparnų žaidę „emobilus.lt & & SK Matto“ krepšininkai varė š neviltį varžovus, kadangi vieną po kito rinko taškus, kai, tuo tarpu, aikštės šeimininkai jų sukrapštyti nesugebėjo pusė pirmojo kėlinio. Praėjus kiek daugiau nei penkioms pirmojo ketvirčio minutėms BC „BOOM“ pelnė pirmuosius taškus ir surinkę penkis iš eilės sumažino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų. Kiek vėliau dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidę svečiai sugebėjo susigrąžinti dviženklį pranašumą. 10:20.

Antrasis kėlinukas abiems komandoms buvo itin nerezultatyvus. Jo pradžioje keturis taškus iš eilės surinkę svečių krepšininkai įgijo keturiolikos taškų persvarą, tačiau ilgai nesnaudę BC „BOOM“ žaidėjai atsakė lygiai tuo pačiu ir grąžino skirtumą tarp komandų į pradinę padėtį. Kiek vėliau dar pora taškelių sukrapštęs „emobilus.lt & SK Mattas“ vėl kiek atitrūko, bet šįkart kėlinuką geriau užbaigę šeimininkai smeigė tritaškį metimą ir sumažino atsilikimą devynių taškų. 17:26.

Po ilgosios pertraukos „emobilus.lt & SK Mattas“ dar susigrąžino dviženklį atotrūkį, bet nieko ilgai nelaukę aikštės šeimininkai surengė spurtą 6:0 ir sumažino deficitą perpus. Pačiu laiku susiėmę svečių žaidėjai varžovams dar arčiau priartėti nebeleido ir nuo to momento žaidimas išsilygino. Abi komandos, viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje po trijų kėlinių ekipas skyrė aštuoni taškai. 33:41.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai iškart sumažino deficitą iki penkių taškų, tačiau lygiai tuo pačiu atsakę svečiai sugebėjo susigrąžinti dviženklį atotrūkį. Kiek vėliau žaidimas kurį laiką klostėsi apylygiai, bet rankų dar nuleisti nesiruošę BC „BOOM“ žaidėjai sužaidė sėkmingą atkarpą 9:0, kurios dėka skirtumas tarp komandų staiga ištirpo iki minimumo. Minutės pertraukėlės paprašęs A. Dervinskas sustygavo „emobilus.lt & SK Matto“ žaidimą, ko pasekoje likusį laiką svečiai sužaidė užtikrintai, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 49:53.

Po šios pergalės „emobilus.lt & SK Mattas“ serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0. Antrosios rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį, kovo 31 dieną, 20:30 val. Kauno energijos sporto salėje.

Po sunkios pergalės Aurimas Dervinskas kalbėjo: „Daug žadėjusi pradžia negarantavo lengvo pasivaikščiojimo. Varžovai yra gera komanda, jie laimėjo daug rungtynių paskutinėmis minutėmis ir gerai žaidžia antroje rungtynių pusėje. Mes tą žinojome, bet vistiek sunkiai sekėsi sulaikyti. Varžovai labai gerai metė iš toli, nežinau kiek tritaškių pataikė, bet antroje rungtynių pusėje tikrai gerai pataikė. Ką pavyko išjungti pradžioje, vėliau su tuo tvarkytis sekėsi vis sunkiau, bet, kaip sakant, mes patys tiesiog sustojome, nustojome žaisti ir nebeišėjo tai, ką buvome suplanavę, bet ačiū Dievui viskas baigėsi gerai ir rytoj laukia dar sunkesnis mačas“.

BC „BOOM“: Andrius Urmulevičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Adewole Waheed Lawal – 12 tšk., Artūras Lencevičius – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

„emobilus.lt & SK Mattas“: Kęstutis Dimitrijevas – 20 tšk. (8 rezult. perd.), Povilas Balčiūnas – 9 tšk., Paulius Lekečinskas – 8 tšk.

Emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo triuškinama pergale prieš „Buritus“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ iškovojo trečiąją pergalę (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:34 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ varžovus sutriuškino tarsi per treniruotę (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:32 val.)emobilus.lt & “Mattas” įsidėjo dar vieną pergalę į savo kišenę. (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Straight“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 17:28 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ eliminavo BC „BOOM“ ir pirmą kartą peržengė ketvirtfinalio barjerą (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Įnirtingoje kovoje „Emobilus.lt & SK Mattas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 20:16 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)