Ryterna Group vs BK Centre ‒ 2 (71:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Ryterna Group ketvirtajame kėlinyje palaužė BK Centre ‒ 2

2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 23:37 val., peržiūros: 960

Lapkričio 24 dieną, antradienį, Kauno energijos aikštėje įvyko C Lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko A pogrupio autsaidėrės, grupės dugne esanti Ryterna Group (2/4) ir paskutinėje vietoje esanti BK Centre – 2 (1/5) ekipa. Tris kėlinius taškas į tašką žaidusios ekipos galų galiausiai išsiaiškino santykius ketvirtajame kėlinyje. Ryterna Group ketvirtajame kėlinyje diktavo sąlygas ir iškovojo antrąją pergalę rezultatu – 71:61.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu P.Kirilenko tritaškiu bet pridėtu dvitaškiu, rezultatas – 0:5. Kėlinys buvo labai nerezultatyvus, komandos daug prametė metimų, darė daug žaidybinio broko, sužaidus septynias minutes rezultatas buvo – 6:9, BK Centre – 2 komandos naudai. Kėliniui bėgant į pabaigą spurtą Ryterna Group iniciavo J.Mozerskis ir baigiantis kėlinui šeimininkai išsiveržė į priekį – 13:9.

Antrasis kėlinys vėl sėkmingiau prasidėjo svečiams. Ir po P.Kirilenko tritaškio svečiai vėl buvo priekyje – 13:14. Ryterna Group stengėsi visas varžybas žaisti per aukštaūgius ir tai pasiteisino, kadangi dauguma taškų buvo surinkti iš baudos aikštelės su varžovų pražangomis, o žaidėjai taikliai realizavo baudos metimus. Tačiau antrajame kėlinyje svečiai neleido pabėgti savo varžovams ir sužaidus du kėlinius rezultatas buvo beveik lygus – 27:25.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Komandos keitėsi sunkiais, taikliais metimais. Daug pražangų buvo išprovokuota būtent šio kėlinio metu. Nors ir septyniese žaidę Ryterna Group žaidėjai, daug indėlio įdėjo atsarginių žaidėjų suolelis. Remiantis šiais žaidėjais Ryterna Group taip pat neleido pabėgti savo varžovams į priekį. Baigiantis kėliniui vaizdas išliko toks pat, tačiau sėkmingiau kėlinį užbaigė BK Centre – 2, kurie turėjo vieno taško pranašumą – 49:50.

Lemiamas kėlinys buvo įtemptas iki galo. Sužaidus penkias minutes rezultatas vis dar buvo lygus, tačiau tada antrąjį kvėpavimą įgavo šeimininkai. Ryterna Group spurtavo – 9:0 ir likus žaisti dvi su puse minutes jau turėjo aštuonių taškų pranašumą. Svečiai dar bandė griebtis šiaudo, kai taiklų tritaškį pataikė D.Malinauskas, tačiau tai didelės naudos neatnešė, o šeimininkai dar pridėjo keturis taškus. Rungtynės baigės Ryterna Group pergale rezultatu – 71:61.

Naudingiausi žaidėjai:

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 17 tšk. (12 atk. kam., 9 išpr. praž.), Mindaugas Andriušaitis – 15 tšk., Mantas Giedraitis – 14 tšk.

BK Centre ‒ 2: Denis Malinauskas – 18 tšk., Pavel Kirilenko – 17 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Dima Gostev – 14 tšk.

„Nebajeris“ ketvirtajame kėlinyje palaužė savo varžovus (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:46 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:23 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)Puikiai sužaistas pirmas ir ketvirtas kėlinukai leido „Green Death“ lengvai įveikti BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:21 val.)Emocingose rungtynėse pergalę pasiekė BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:34 val.)„Komanda X“ po varginančios kovos palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 15:02 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:52 val.)„Ryterna Gruop“ vos neprisižaidė prieš „Lapių“ ekipą (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:09 val.)