Akademija vs Kauno technikos kolegija (64:59)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ palaužė „Kauno technikos kolegiją“

2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 23:29 val., peržiūros: 1379

Pirmadienį, sausio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės J pogrupio rungtynės, tarp vietos „Akademijos“ (3/4) ir svečių „Kauno technikos kolegijos“ (4/3) ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau „Akademija“ ėmė po truputį tolti, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė šeši taškai. Po pertraukos spurtavę šeimininkai įgijo dviženklę persvarą, tačiau jos išsaugoti nesugebėjo. Vis tik, lemiamoje rungtynių dalyje užtikrintai žaidusi „Akademija“ išsaugojo iniciatyvą ir šventė pergalę rezultatu 64:59 (18:16, 17:13, 17:18, 12:12).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai, tačiau čia pat kelis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą. Kiek vėliau pirmaujanti komanda dar keitėsi ne vieną kartą, bet kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę „Akademijos“ krepšininkai spurtavo 6:0 ir persvėrę rezultatą savo naudai įgijo keturių taškų pranašumą. Per likusį laiką kiek geriau sužaidė „Kauno technikos kolegija“, ko pasekoje sumažino deficitą iki dviejų taškų. 18:16.

Antrą ketvirtį taikliu baudos metimu pradėję svečiai sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau čia pat atkarpą 6:2 sužaidusi „Akademija“ įgijo penkių taškų pranašumą. Kiek vėliau taip pat rezultatyvią atkarpą sužaidusi „Kauno technikos kolegija“ ir vėl prisivijo priešininkus iki vieno taško, bet nusileisti nesiruošusi L.Juknio kariauna ir vėl atitrūko, įgydama septynių taškų persvarą. Beveik visą ją nubraukė Š.Pranckevičiaus ir G.Kačiušio pataikyti tolimi metimai, tačiau nepaisant to, kėlinuką geriau užbaigė šeimininkai ir išėjo ilsėtis turėdami šešių taškų persvarą. 35:29.

Po ilgosios pertraukos spurtavę aikštės šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų, tačiau čia pat keturis iš eilės taškus surinkę svečiai sumažino deficitą iki vienženklio. Kiek vėliau „Akademija“ susigrąžino vienuolikos taškų pranašumą, bet čia pat sekė trys iš eilės taiklūs „Kauno technikos kolegijos“ tritaškiai metimai, sumažinę jos atsilikimą iki šešių taškų. Nieko nelaukęs V.Bunikis surengė du rezultatyvius reidu iš eilės, tačiau šįkart ketvirtį sėkmingiau užbaigę svečiai sumažino deficitą iki penkių taškų. 52:47.

Lemiamą kėlinuką taikliu tolimu metimu pradėjusi „Kauno technikos kolegija“ sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų, taip sugrąžindama intrigą į rungtynes, tačiau čia pat visas aistras numalšino „Akademijos“ spurtas 8:0, kurio dėka jų pranašumas ir vėl šoktelėjo iki dviženklio. Per likusį laiką iki rungtynių pabaigos dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidę svečių ekipos krepšininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki trijų taškų, bet rungtynes sėkmingiau užbaigę šeimininkai įtvirtino savo pergalę rezultatu 64:59.

Po pergalės, bėgdamas pro duris, Linas Juknys tepasakė: „Džiaugiuosi, jog šiandien vyrai susirinko. Viskas yra gerai“.

„Akademija“: Edmundas Staugaitis – 23 tšk., Aurimas Juozapaitis – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Vytautas Bunikis – 16 tšk.

„Kauno technikos kolegija“: Gvidas Kačiušis – 27 tšk., Klaidas Jankaitis – 14 tšk. (9 rezult. perd.), Šarūnas Pranckevičius – 9 tšk.

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ nugalėjo „Brentex Trailer“ krepšininkus (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:10 val.)Be keitimų rungtyniavusi „Akademija“ paguldė ant menčių „Kėdainius“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:20 val.)Įnirtingoje kovoje „Emobilus.lt & SK Mattas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 20:16 val.)Puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis leido „Akademijai“ nugalėti „Brentex Trailer“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:17 val.)Beveik visą susitikimą atsilikinėjusi „Akademija“ taip ir nepavijo BC „Boom“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:07 val.)Sparta penketukas nukovė negausiais susirinkusią Kauno technikos kolegija (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:44 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ ekipa iškovojo nelengvą pergalę prieš „Kauno technikos kolegija“. (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)Birštono SC – „Olimpas“ užtikrintai nugalėjo „Kauno technikos kolegiją“ ir žengia į ketvirtfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:20 val.)„Akademija“ rungtynių pabaigoje palaužė SK „Neveronis“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:44 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)