Baltijos „Mirtini pingvinai“ vs Compensa (40:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“

2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 21:24 val., peržiūros: 1341

Lapkričio 29 dieną, sekmadienį, įvyko C lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, „Mažosios taurės“ M pogrupio antrojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – Baltijos „Mirtinų pingvinų“ bei svečių statusą turėjusių – „Compensa“ krepšininkų. Iki šio susitikimo šeimininkai dar nebuvo patyrę pergalės džiaugsmo (0-6), tuo tarpu „Compensa“ antrąjį etapą pradėjo turėdama dvi įskaitines pergales (2-4).

Jau pirmajame kėlinuke išryškėjo „Compensa“ ekipos krepšninkų persvara. Sužaidus septynias minutes svečiai nutolo 3:16. Per likusias tris minutes tik Baltijos „Mirtinų pingvinų“ komandai pavyko sukrapštyti du taškus, o kėlinukas pasibaigė rezultatui esant 5:16.

Antrajame kėlinuke žaidimas išsilygino, tačiau abi komandos ir toliau žaidė nerezultatyvų krepšinį. „Compensa“ ekipa visą kėlinuką išlaikė dviženklią persvarą ir komandos į didžiąją pertrauką išėjo rezultatui esant 15:27.

Trečiajame kėlinuke šeimininkų atstovo M. Mikalausko keli tolimi metimai sugrąžino intrigą rungtynėse. Rezultatas sumažėjo iki keturių taškų 30:34. Visgi, „Compensa“ neatidavė iniciatyvos priešininkams ir pirmavo po trečiojo ketvirčio 32:39.

Ketvirtajame kėlinuke intriga išblėso visiškai, kuomet „Compensa“ krepšininkai laimėjo atkarpą 0:9 ir nutolo saugiu atstumu 32:48. Kėlinuko pabaigoje komandos dar apsikeitė keliais metimais ir pabaigė rungtynes rezultatui esant 40:55.

„Compensa“ komandos treneris M.Samuolis po rungtynių kalbėjo: „nieko negalėčiau išskirti šiose rungtynėse, visi žaidė užmigę. Atrodė, kad išėjome į aikštelę jau laimėję, tai niekas nelabai ir stengėsi. Tiesiog nėra kažkuo įspūdingi varžovai, dėl to ir laimėjome, būtų geresni varžovai, būtume pralaimėję, nes buvo be noro varžybos“.

„Trečiojo kėlinuko viduryje prisivijote varžovus, tačiau vėl paleidote. Ko pritrūko?“ Baltijos „Mirtinų pingvinų“ atstovas A.Stvola: „pritrūko jėgų, nes, kaip ir minėjo komandos draugai, faktiškai žaidėme be trijų startinio penketo žaidėjų ir tiesiog pritrūko jėgų, galbūt ir meistriškumo, nepailsėję buvome, nes vakar irgi žaidėme rajono krepšinio pirmenybėse. Varžovai irgi stiprūs buvo“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Saulius Mikalauskas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Savickas – 12 tšk., Giedrius Liutkevičius – 6 tšk. (10 atk. kam.)

Compensa: Rimtautas Jankus – 11 tšk. (10 atk. kam.), Martynas Siriūnaitis – 9 tšk., Paulius Sutkus – 9 tšk.

„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)Vos penkiese į pirmas rungtynes susirinkę „Laipsniai“ palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:28 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)Nerezultatyviose rungtynėse Ryterna Group nusileido Compensa (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:30 val.)„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)