Kaišiadorys vs Hidraulinės sistemos (62:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 13 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kaišiadorių“ ekipą.

2016 vasario 13 d., Šeštadienis, 19:55 val., peržiūros: 1332

Šeštadienį, vasario 13 dieną, Kaišiadorių A. Brazausko gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę "Kaišiadorių" ir svečių "Hidraulinės sistemos" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Hidraulinės sistemos" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (10:20). Antrame kėlinyje "Kaišiadorių" ekipai pavyko atsitiesti, persverti rezultatą ir antrasis kėlinys baigėsi – (29:26). Trečiame kėlinyje svečiai sužaidė kiek geriau ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (45:46). Ketvirtame kėlinyje "Hidraulinės sistemos" pabėgo nuo savo varžovų ir laimėjo rungtynes rezultatu – (62:69).

Pirmasis kėlinys prasidėjo „Hidraulinių sistemų“ pelnytais 2 taškais, vėliau sekė 5 iš eilės pelnyti „Kaišiadorių“ ekipos taškai ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (5:2). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai surengė spurtą – (0:8) ir pirmaujanti ekipa pasikeitė – (5:10). Antroje kėlinio dalyje „Hidraulinės sistemos“ sužaidė dar vieną puikią atkarpą – (5:10) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (10:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo „Kaišiadorių“ ekipos laimėta 4 minučių atkarpa – (7:1), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 4 taškų – (17:21). Vėliau sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai dar 3 taškais sumažino skirtumą ir tarp komandų liko tik 1 taškas – (23:24). Antroje kėlinio dalyje „Kaišiadorių“ ekipai pavyko persverti rezultatą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (29:26).

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėta 2 minučių atkarpa – (5:3), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 5 taškų – (34:29). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko pelnyti 5 taškus iš eilės ir rezultatas tarp komandų tapo lygus – (34:34). Antroje kėlinio dalyje sužaidus pirmas 2 minutes svečiai vėl pabėgo į priekį – (38:42). Per likusį laiką šeimininkams buvo pavykę persverti rezultatą, bet kėlinį tiksliau sužaidę svečiai sugebėjo pabėgti vienu tašku į priekį ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (45:46).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Hidraulinių sistemų" laimėtą atkarpa – (6:12), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 7 taškų – (51:58). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus, šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo – (57:58). Visgi antroje kėlinio dalyje šeimininkai papuolė į duobę, pralošė paskutinę atkarpą – (5:11) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (62:69).

Po laimėtų rungtynių "Hidraulinių sistemų" ekipos treneris kalbėjo: "Norėčiau išskirti pirmą ir ketvirtą ketvirtį. Pirmame žaidėme, dalinomės kamuoliu idealiai, antras buvo totali skylė, trečiame pradėjome busti, o ketvirtame kėlinyje parodėme, kad galime normaliai žaisti. Intriga buvo iki pat galo, žaidimas grubus, kietas, ne mergaitiškas, galėčiau pasakyti, kad tai buvo tikras šeštadienio "grajus"."

Kaišiadorys: Tomas Butkevičius – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Šumskis – 13 tšk., Kazimieras Motiekaitis – 11 tšk., Edgaras Žukauskas – 10 tšk.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 32 tšk. (10 atk. kam., 16 išpr. praž.), Tomas Gudaitis – 19 tšk., Tomas Vainoris – 9 tšk. (11 atk. kam.)

United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą. (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 00:09 val.)„Kaišiadorys“ po atkaklios kovos palaužė „R2P -Sport S/M“ ekipą. (2016 sausio 08 d., penktadienis, 22:07 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ privertė „ICE“ ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:10 val.)„R2P ‒ Sport S/M“ po permainingo ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Hidraulinės Sistemos“ palaužė BC „Boom“ pasipriešinimą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 20:41 val.)Antrajame kėlinyje aukštą pavarą įjungusios „Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė vilčių „Kaišiadorims“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 00:04 val.)