ASU vs Lituanica (89:94)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Lituanica“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo

2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 22:54 val., peržiūros: 1061

Gruodžio 10 dieną, 18:45 val., A.Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „ASU“ (šeimininkai) ir „Lituanica“ (svečiai). Rungtynės buvo labai permainingos, iš pradžių į priekį pabėgo šeimininkai, kurie vienu metu turėjo net 17 taškų pranašumą, bet jau antrame kėlinuke „Lituanica“ sugebėjo išlyginti rezultatą, o vėliau jau ir patys nutolo 18 taškų pranašumu. Vis tik „ASU“ kovojo iki galo ir sugebėjo išplėšti pratęsimą. Per papildomą laiką vėl geriau sekėsi svečiams, kurie ir laimėjo dvikovą rezultatu 89:94.

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo šeimininkai, kurie žaidė agresyviai, drąsiai ir taikliai atakavo, bei jau pirmojo kėlinuko metu nutolo. Tuo tarpu „Lituanicos“ žaidimas strigo, krepšininkai labai prastai pataikė, o jų deficitas antrojo kėlinuko metu tapo rekordinis -17 taškų. Tačiau ties šiuo momentu komandų žaidimas pasikeitė kardinaliai. „Lituanica“ sugebėjo visiškai sukaustyti varžovų puolimą, o patys rungtyniavo jau užtikrintai, sėkmingai provokavo pražangas ir vis tai leido ne tik panaikinti skirtumą, bet ir patiems pabėgti į priekį. Po nuostabaus spurto (2:24) svečiai jau pirmavo 33:39.

Savo galingą pasirodymą „Lituanica“ tęsė ir antroje rungtynių dalyje, skirtumas vis augo, kol vienu metu svečių pranašumas tapo net 18 taškų. Vis tik svečiai neišlaikė koncentracijos ir atsipalaidavo. „ASU“ žaidėjai iš pradžių tik atsargiai artėjo, bet trenerės paraginti pajuto pasitikėjimą savo jėgomis ir galiausiai intriga sugrįžo. Skirtumas greitai mažėjo, o „Lituanicos“ komanda atsibudo per vėliau. Tarsi ant bangos žaidę šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą, bet paskutinė ataka priklausė „Lituanicai“. Tačiau D.Maciulevičius prametė iš dėkingos situacijos ir komandos stojo žaisti pratęsimą 79:79.

Per papildomą laiką sėkmė jau buvo svečių pusėje, kurie greitai nutolo, o pasiekę maždaug 6 taškų pranašumą stengėsi išlaikyti šią distanciją. „ASU“ dar bandė gelbėtis tolimais metimais ir netgi pražangomis stabdyti laiką, bet komandai antrą kartą atsitiesti šį vakarą nebeužteko jėgų. „Lituanica“ atsilaikė ir laimėjo sustikimą rezultatu 89:94.

Donatas Maciulevičius („Lituanica“):

„iš pradžių leidom varžovams pabėgti, bet vėliau susikaupėm ir jau patys pirmavom. Vienu metu turėjom, berods, 18 taškų pranašumą, bet atsipalaidavom ir dar sugebėjau pramesti metimą iš po krepšio rungtynių pabaigoje, tad teko žaisti pratęsimą. Laimėjome, nes esam stipresni, apskritai turėjo ši pergalė būti lengvesnė“.

ASU: Vaidotas Levanauskas – 34 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Gytis Šiušė – 13 tšk., Giedrius Šreiberis – 13 tšk.

Lituanica: Donatas Maciulevičius – 23 tšk. (9 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Gediminas Šuklevičius – 15 tšk., Rokas Kabašinskas – 15 tšk., Ignas Flenderis – 13 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.)

„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos laimėjo prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 07:38 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)„Lituanica“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Kleboniškio „Vilkų“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:42 val.)Puikiai startavusi „Lituanica“ pranoko „MRU VSF“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Lituanica“ antrąjį etapą pradėjo triuškinančia pergale (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Kauno technikos kolegija“ be vargo pratęsė savo pergalių seriją (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)„Asu“ po permainingos kovos nugalėjo „Randerį“ (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:14 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Ragus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)