Baltic Transline vs BC „BOOM“ (75:93)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 17:58 val., peržiūros: 1246

Vasario 7 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baltic Transline“ priemė svečius BC „BOOM“. „Baltic Transline“ buvo iškovoję penkias pergales ir devynis kartus buvo pralaimėję. BC „BOOM“ sąskaitoje buvo devynios pergalės ir penki pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje pirmi taškus pelnė „Baltic Transline“ (2:0). Vėliau šešis taškus iš eilės pelnė „BOOM“ (2:6). Sužaidus tris minutes „BOOM“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečių pranašumas padidėjo iki 10 taškų (2:12). Trečią minutę „Baltic Transline“ priartėjo iki varžovų (7:12). Ketvirtą minutę „BOOM“ pradėjo spurtą, kurio metu svečiai pelnė 10 taškų be atsako (7:22). Devintą minutę, po ilgesnės pertraukos, vėl taškus pavyko pelnyti „Baltic Transline“ (10:22). Per likusį laiką šiek tiek geriau rungtyniavo „BOOM“, kurie padidino pranašumą iki 15 taškų (12:27).

Antro kėlinio sužaidus pirmas dvi minutes komandas skyrė 13 taškų (17:30). Trečią minutę spurtą pradėjo „BOOM“, kurio metu svečiai pelnė devynis taškus be atsako (17:39). Sužaidus keturias minutes minutės pertraukėlės paprašė „Baltic Transline“. Po jos šeimininkams pavyko pelnyti taškus (19:39). Vėliau persvara pamažu augo svečių naudai. Septintą minutę komandas skyrė 26 taškai (24:50). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pusę rungtynių „BOOM“ turėjo 28 taškų pranašumą (32:60).

Po ilgosios pertraukos geriau rungtyniavo „Baltic Transline“. Šeimininkai pelnė devynis taškus be atsako ir trečią minutę turėjo 19 taškų deficitą (41:60). Įpusėjus ketvirtai minutei „BOOM“ paprašė minutės pertraukėlės (41:64). Šeštą minutę „BOOM“ pranašumas padidėjo iki 25 taškų (44:69). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 21 taškas (51:72). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai. Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 19 taškų (57:76).

Ketvirtą kėlinį „Baltic Transline“ pradėjo dviem taikliais metimais (61:76). Trečią minutę „BOOM“ persvara pradėjo augti, o svečiai laimėjo atkarpą rezultatu 2:13 (63:89). Septintą minutę spurtą pradėjo „Baltic Transline“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (71:89). Rungtynių pabaigoje komandos žaidė apylygiai. Rungtynės baigėsi 18 taškų pirmaujant „BOOM“ (75:93).

“BOOM“ iškovojo dešimtą pergalę, o „Baltic Transline“ pralaimėjo dešimtą kartą.

„BOOM“ treneris L.Gudaitis: „Viską pasidarėme per pirmą rungtynių pusę, o vėliau reikėjo tiesiog atstovėti. Kadangi negausiai susirinkome, žaidėjai gal ir pavargo, o dėl to buvo daug broko žaidime, bet pergalė yra pergalė.“ Paklaustas, kodėl nedidino taškų persvaros, treneris atsakė: „Kaip ir minėjau, yra pora žaidėjų truputi sirguliuojantys, tai tiesiog norėjosi šiandien iškovoti pergalę ir tiek.“

„Baltic Transline“ treneris M.Leščinskas: „Šiandien kaip visada pas mus trūko žaidėjų. Pradžioje gynyba buvo labai prasta. Trečiame kėlinyje, arba antro pabaigoje susiėmėme gynyboje, sužaidėme gerų atkarpų ir šiek tiek apmažinome varžovų pranašumą.“

Baltic Transline: Aivaras Keršis – 28 tšk., Kęstutis Kaupas – 19 tšk. (17 atk. kam.), Darius Kisielius – 17 tšk. (5 perimt. kam.)

BC „BOOM“: Valentinas Pupšys – 31 tšk. (9 rezult. perd.), Artūras Lencevičius – 28 tšk. (8 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 18 tšk. (11 atk. kam.), Vidas Marcinauskas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 00:21 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)BC „BOOM“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kėdainių“ ekipa. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Savi“ neturėjo šansų prieš „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:55 val.)