Ryterna Group vs Baltijos „Mirtini pingvinai“ (100:91)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Solidų pranašumą iššvaistę Baltijos „Mirtini pingvinai“ po pratęsimo krito prieš „Ryterna Group“

2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 23:42 val., peržiūros: 921

Antradienį, gruodžio 15 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės M pogrupio rungtynės, tarp vietos „Ryterna Group“ ir svečių Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėję svečiai išsiveržė į priekį, tačiau jau antrojo kėlinuko pradžioje aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą. Vis tik, prieš ilgąją pertrauką spurtavę Baltijos „Mirtini pingvinai“ įgijo dviženklį pranašumą. Po pertraukos „Ryterna Group“ kiek pagerino puolimą ir sumažino deficitą iki aštuonių taškų, o ketvirtame kėlinuke pradėję spausti priešininkus rezultatą išlygino, ko pasekoje prireikė pratęsimo. Pratęsimo metu žymiai užtikrinčiau atrodę aikštės šeimininkai galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pasiekė pergalę rezultatu 100:91 (17:21, 16:22, 20:18, 32:24, 15:6).

Rungtynių pradžioje rezultatyvią atkarpą sužaidę svečiai iškart išsiveržė į priekį penkių taškų skirtumu. Kiek vėliau aikštės šeimininkai bandė atsitiesti, tačiau du tolimus metimus pataikęs S.Mikalauskas atitolino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ septyniais taškais. Kiek vėliau ir toliau geriau atrodę svečių ekipos krepšininkai dar labiau padidino skirtumą tarp komandų, tačiau pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje spurtavusi „Ryterna Group“ sugebėjo šiek tiek sušvelninti atsilikimą. 17:21.

Antrojo kėlinuko pradžioje spurtą pratęsę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau ilgai pranašumo savo rankose neišlaikė, nes čia pat du tolimus metimus pataikę Baltijos „Mirtini pingvinai“ susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau „Ryterna Group“ dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau per likusį laiką spurtą 0:10 surengę svečių ekipos krepšininkai įgijo dviženklę persvarą. 33:43.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavę aikštės šeimininkai sušvelnino deficitą, tačiau ir vėl rezultatyvia atkarpa pasižymėję Baltijos „Mirtini pingvinai“ susigrąžino dviženklį pranašumą. Bėgant trečiojo ketvirčio laikui svečių ekipos krepšininkai sužaidė dar kelis rezultatyviai pasibaigusius epizodus ir įgijo keturiolikos taškų persvarą, tačiau kėlinuką šiek tiek geriau užbaigus „Ryterna Group“ sušvelnino atsilikimą iki aštuonių taškų. 53:61.

Ketvirto kėlinuko pradžioje abi komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kie geriau pasirodę aikštės šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą tarp komandų iki penkių taškų. Kiek vėliau, savo žaidimą pajutę šeimininkai pelnė dar kelis taškus iš eilės ir prisivijo priešininkus iki minimumo, tačiau iškart po to sekė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ spurtas, kurio dėka jiems pavyko susigrąžinti devynių taškų pranašumą. Nepaisant to, pavyzdingą kovingumą pademonstravusi „Ryterna Group“ sugebėjo išlyginti rezultatą ir pasiekti pratęsimą. 85:85.

Pratęsimo metu pastebimai geriau atrodę aikštės šeimininkai jau pirmomis minutėmis įgijo kelių taškų persvarą. Vienu metu svečiai dar buvo sumažinę deficitą iki minimumo, tačiau taiklių baudos metimų dėka „Ryterna Group“ nutolo nuo priešininkų šešių taškų skirtumu. Kiek vėliau Baltijos „Mirtini pingvinai“ dar bandė gelbėtis, tačiau užtikrintai žaidę aikštės šeimininkai išsaugojo pranašumą, ko pasekoje pasiekė jau ketvirtą pergalę. 100:91.

„Ryterna Group“: Justas Mozerskis – 34 tšk. (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Darius Karosas – 27 tšk. (10 atk. kam., 15 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Andriušaitis – 15 tšk. (14 atk. kam., 5 perimt. kam.), Antanas Silvestravičius – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Saulius Mikalauskas – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Mikalauskas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Savickas – 15 tšk., Lukas Jasiulevičius – 11 tšk.

Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo sunkią pergalę (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 23:06 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ ir toliau lieka be pergalių (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:56 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Kėdainiai“ panaikino 19-os taškų deficitą ir po pratęsimo šventė pergalę prieš „Ryterną“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 02:43 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)