BC „Straight“ vs Grizliai (83:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ nesunkiai įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“

2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 21:52 val., peržiūros: 1288

Antradienį, lapkričio 24 dieną, Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių D pogrupio rungtynės tarp lentelės kaimynių – namuose žaidusios BC „Straight“ ekipos ir svečių „Grizlių“. Iki šio susitikimo abi komandos buvo iškovojusios po tris pergales ir patyrusios po dvi nesėkmes.

Pirmajame ketvirtyje pirmaisiais smuikais grojo BC „Straight“ ekipos lyderiai A.Eitutis ir L.Garnelis, kurie pelnė visus šeimininkų taškus. „Grizliai“, susirinkę vos šešiese, dar bandė kvėpuoti varžovams į nugaras, tačiau pirmą kėlinuką pralaimėjo 22:14.

Antrojo kėlinuko pradžia geriau susiklostė „Grizliams“, kurie žaidėjų individualių pastangų dėka išlygino rezultatą 25:25. Tačiau tada atkarpą 10:1 laimėjo aikštelės šeimininkai. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 35:30 BC „Straight“ naudai.

Trečiajame kėlinuke vis dar laikėsi 6-8 taškų BC „Straight“ komandos pranašumas, tačiau po L. Garnelio ir A. Eitučio tolimų šūvių šeimininkai atitrūko 48:36. Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė keliais taikliais metimais ir pabaigė ketvirtį rezultatui esant 53:42.

Ketvirtajame kėlinuke pasijautė „Grizlių“ komandos nuovargis, tuo tarpu šeimininkai, šiose rungtynėse rotavę dvylika žaidėjų, paskutiniam ketvirčiui turėjo pakankami jėgų, ką ir pademonstravo. Aktyvi gynyba, greitos atakos, taiklūs tolimi metimai leido iškovori pergalę ganėtinai dideliu 28 taškų skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas 83:55.

Po rungtynių BC „Straight“ ekipos treneris E.Rinkevičius buvo paprašytas įvertinti komandos pasirodymą pirmajame etape: „trečia vieta tokiam stipriam pogrupyje tikrai nėra blogai, aišku, labai gaila, buvo pralaimėjimas prieš „Sporto Maniją“ po pratęsimo, vienu tašku pralaimėta „Konsus“, bet tikiuosi antrajame etape ir toliau rodysime tokį krepšinį, koks buvo su „Grizliais“ ir bus viskas tiktai geryn“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 30 tšk., Laimonas Garnelis – 22 tšk., Gediminas Navickas – 10 tšk.

Grizliai: Martynas Valaitis – 22 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Valatkevičius – 13 tšk., Deividas Valatkevičius – 10 tšk.

BC „Straight“ nesunkiai nugalėjo „Brentex Trailer“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:46 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių „Spartai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:06 val.)United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)VU KHF įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)„OnRoll“ nusileido „Grizliams“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 08:44 val.)BC „Straight“ antroje rungtynių pusėje palaužė šešiese susirinkusius „Spartos“ krepšininkus (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:14 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)