Elektrėnai vs Green Death (69:64)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, Draugystės g. 20, Elektrėnai, LT-26115

„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“

2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 08:01 val., peržiūros: 1333

Sekmadienį, vasario 7 dieną, Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centre įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės pirmenybių rungtynės tarp O pogrupio komandų – vietos „Elektrėnų“ bei svečių „Green Death“. Nuo pat pirmųjų minučių „Green Death“ ekipa šovė į priekį ir tris kėlinius užtikrintai pirmavo bei kontroliavo žaidimą. Visgi, ketvirtajame kėlinyje galbūt jėgų stygius, o galbūt „Elektrėnų“ ekipos šeši tritaškiai apvertė viską aukštyn kojomis.

Pirmajame kėlinyje kur kas geriau aikštelėje atrode svečių ekipa, kuri jau buvo įgijus dviženklį pranašumą sužaidus pusę kėlinuko. Per šį laikotarpi „Elektrėnų“ ekipa tebuvo sukrapščiusi vos du taškus, o jų atakos dažniausiai būdavo paremtos tritaškiais metimais, kurie skriejo pro šalį. Vėliau šeimininkai kiek pakeitė žaidimo braižą ir jų atakos kiek dažniau baigtavosi sėkmingai. „Elektrėnų“ ekipai pavyko kiek apkarpyti atsilikimą, tad po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 12:18. Antrasis ketvirtis nebuvo itin rezultatyvus. Jį dviem taikliais baudos metimai pradėjo šeimininkai, tačiau tuomet „Green Death“ pelnė septynis taškus be atsako ir po kiek ilgesnės pertraukos susigrąžino dviženklį pranašumą į savo rankas. Visgi, kėlinuką kiek sėkmingiau užbaigė „Elektrėnų“ ekipa, kuri atsilikimą sumažino iki šešių taškų. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 21:27.

Trečiąjį kėlinuką svečių ekipa pradėjo pelnydama keturis taškus be atsako, bet tuomet „Elektrėnai“ spurtavo 9:2 ir skirtumas tarp komandų jau tebuvo tik trys taškai. Po šaltoko dušo atsigavusi „Green Death“ pelnė aštuonis taškus paeiliui ir taip susigrąžino dviženklį pranašumą. Spurtų kupiną kėlinuką užbaigė dar vienas šeimininkų ekipos spurtas 9:2, kuris leido sušvelninti rezultatą iki keturių taškų. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 39:43. Lemiamas ketvirtis prasidėjo dviem taikliais šeimininkų ekipos tritaškiais, bet į juos svečiai atsakydavo taikliais dvitaškiais. Sužaidus kelias minutes, „Elektrėnų“ ekipa pelnė aštuonis taškus be atsako ir pirmą kartą šiose varžybose išsiveržė į priekį. Visgi, tai tęsėsi gan neilgai, kadangi tris dvitaškius be atsako pataikė „Green Death“ ekipa ir susigrąžino šiokį tokį pranašumą į savo rankas. Tačiau tuomet dar aštuonis taškus be atsako pelnė šeimininkai ir įgavo jau šešių taškų atotrūkį. Per likusį rungtynių laiką „Green Death“ taip ir nesugebėjo sumažinti atsilikimo iki vieno metimo, o galiausiai likę keturiese aikštelėje, jie jau nelabai turėjo šansų. Galutinis rungtynių rezultatas 69:64.

G.Pargaliauskas („Elektrėnai“):
„Pritrūko mūsų trenerio R. Vičkačkos, todėl taip sunkiai pradėjome rungtynes. O ketvirtajame kėlinyje komandai viskas klostėsi gerai ir tiesiog laimėjom“.

Elektrėnai: Lukas Jurkevičius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Rytis Kijanskas – 19 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Evaldas Kertenis – 13 tšk. (18 atk. kam., 8 išpr. praž.), Artūras Paškevičius – 13 tšk.

Green Death: Dalius Grušauskas – 19 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Valdas Valksmanas – 17 tšk. (13 atk. kam.), Povilas Kliauza – 11 tšk.

„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„Laipsnių“ penketukas įtikinamai įveikė „Green Death“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)„Elektrėnai“ ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti „Komanda X“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 15:48 val.)Antroje pusėje „Randeris“ neprilygo „Green Death“ (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:10 val.)Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Elektrėnai“ užtikrintai apgynė namų sienas (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 16:29 val.)