Buritus vs Kėdainiai (60:62)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kėdainiai“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Buritus“

2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 23:12 val., peržiūros: 1337

Pirmadienį, vasario 15 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės, K pogrupio rungtynės, tarp vietos „Buritus“ ir svečių „Kėdainių“ ekipų. Susitikimo pradžioje žymiai geriau atrodę aikštės šeimininkai iškart atitrūko, tačiau antrame kėlinuke atsigavę „Kėdainiai“ sumažino deficitą iki minimumo. Po ilgosios pertraukos savo žaidimą pajautę svečiai išsiveržė į priekį, tačiau lemiamoje rungtynių dalyje žaidimas išsilygino ir pergalę „Kėdainiai“ išplėšė tik paskutinėmis sekundėmis. 60:62 (18:6, 15:26, 9:12, 18:18).

Susitikimą galingai pradėję aikštės šeimininkai spurtavo pelnydami keturiolika taškų kai, tuo tarpu, priešininkams leido įmesti vos du. Kiek vėliau ledus pralaužti bandę „Kėdainiai“ kiek sušvelnino deficitą, tačiau, nepaisant to, ir toliau žymiai geriau žaidę „Buritus“ ekipos krepšininkai po pirmojo kėlinuko turėjo dvylikos taškų persvarą. 18:6.

Antrojo ketvirčio pradžioje prabilę svečių ekipos snaiperiai padėjo „Kėdainiams“ atsigauti, tačiau netylėję „Buritus“ žaidėjai taip pat surinko keletą taškų, taip neleisdami priešininkams pernelyg priartėti. Vis tik, svečiai ir toliau demonstravo aktyvų puolimą, ko pasekoje surengė spurtą 0:9 ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios ir toliau be sustojimo varžovų krepšį atakavę svečiai sumažino deficitą iki minimumo. 33:32.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavę aikštės šeimininkai susigrąžino kelių taškų atotrūkį, tačiau čia pat ir vėl spurtavę „Kėdainiai“ sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas bei įgyti dviejų taškų persvarą. Iš toli pataikęs P.Giedraitis dar išvedė „Buritus“ į priekį bet kėlinuką geriau užbaigę „Kėdainių“ krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį įgijo dviejų taškų persvarą. 42:44.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Buritus“ rezultatą išlygino, tačiau iškart po to sekė „Kėdainių“ spurtas net 0:11, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki vienuolikos taškų. Kiek vėliau, dar į atlapus kibti bandę aikštės šeimininkai surengė kelis sėkmingus išpuolius kurių dėka sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Pačioje susitikimo pabaigoje itin svarbų tritaškį pataikęs R.Švagždys rezultatą išlygino, tačiau lemiamos atakos metu du taškus pelnęs M.Dilys išvedė „Kėdainius“ į priekį. Likus žaisti kelioms sekundėms nesportinę pražangą užsidirbę svečiai suteikė puikų šansą varžovams, tačiau pastarieji juo nepasinaudojo ir pergale džiaugėsi „Kėdainiai“. 60:62.

Po nesėkmės „Buritus“ treneris Modestas Koženiauskas kalbėjo: „Blogai sužaidėme rungtynių galą. Prastai sužaidėme ketvirto kėlinio pradžią ir varžovai pabėgo apie dešimt taškų. Vėliau prisivijome, tačiau paskutinę ataką nepavyko pelnyti taškų. Gal nuovargis. O šiaip neparanki mums komanda, gal jie geriau susižaidę“.

„Buritus“: Jonas Snudaitis – 19 tšk. (13 atk. kam.), Gediminas Vasiliauskas – 13 tšk., Vytautas Peseckis – 10 tšk.

„Kėdainiai“: Egidijus Daukša – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Dilys – 22 tšk. (10 atk. kam.), Laurynas Valuckas – 9 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Gazuotą pieną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 23:08 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo triuškinama pergale prieš „Buritus“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)