Hidraulinės sistemos vs Kėdainiai (94:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Hidraulinės sistemos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš Kėdainius

2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 23:19 val., peržiūros: 1367

Kovo 16 dieną, trečiadienį, A. Sabonio krepšinio centre, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, aštuntfinalio barjeras. Pirmoji akistata tarp Hidraulinių sistemų, kuri žaidė namuose ir Kėdainių buvo įtempta tris kėlinukus. Ketvirtojo kėlinuko viduryje šeimininkai trūktelėjo į priekį ir Kėdainiai nebespėjo pagal Hidraulinės sistemos žaidėjus, bei išsibaudavo. Įtemptoje pirmoje akistatoje Hidraulinės sistemos šventė pergalę rezultatu – 94:77.

Laukite tęsinio...

„Hidraulinės sistemos“ metus pradėjo užtikrinta pergale (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su savo varžovais (2015 spalio 30 d., penktadienis, 13:54 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Hidraulinės Sistemos“ palaužė BC „Boom“ pasipriešinimą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)Kietoje dvikovoje sunkią pergalę pasiekė „Kėdainiai“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ privertė „ICE“ ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Kėdainiai“ panaikino 19-os taškų deficitą ir po pratęsimo šventė pergalę prieš „Ryterną“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 02:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kaišiadorių“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:55 val.)