KK „Kauno partizanai“ vs Baltic Transline (66:50)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Visas rungtynes pirmavę KK „Kauno partizanai“ pasiekė pergalę

2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 21:06 val., peržiūros: 1143

Sekmadienį, sausio 31 dieną, V.Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės I pogrupio rungtynės, tarp vietos KK „Kauno partizanų“ ir svečių „Baltic Transline“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai bėgant laikui tik didino atotrūkį, ko pasekoje pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 66:50 (17:9, 12:9, 19:15, 18:17).

Rungtynes aštuoniais taškais iš eilės pradėję šeimininkai iškart atitrūko, tačiau kiek vėliau savo taškų sąskaitą atidarę „Baltic Transline“ sumažino deficitą iki dviejų taškų. Vis tik, ir toliau greitą puolimą demonstravę KK „Kauno partizanai“ vėl surengė pora iš eilė sėkmingų išpuolių, taip šiek tiek atitrūkdami. Skirtumą tarp komandų kiek sušvelnino T.Klimavičiaus taiklus tolimas metimas, tačiau kėlinuką penkiais taškais be atsako užbaigę aikštės šeimininkai įgijo aštuonių taškų persvarą. 17:9.

Antrą kėlinuką penkiais taškais iš eilės pradėję „Baltic Transline“ ekipos krepšininkai sumažino savo deficitą iki trijų taškų, tačiau ilgai nesnaudę šeimininkai surengė spurtą 7:0 ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Kiek vėliau abi ekipos dar apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė dar viena sėkminga KK „Kauno partizanų“ atkarpa, kurios dėka po dviejų kėlinių šeimininkai galėjo džiaugtis vienuolikos taškų persvara. 29:18.

Po ilgosios pertraukos svečių ekipos snaiperiai smeigė du tolimus metimus, kurių dėka jų deficitas ženkliai sumažėjo, tačiau nieko nelaukę KK „Kauno partizanai“ surengė spurtą 9:0 ir staiga atitrūko nuo priešininkų šešiolikos taškų skirtumu. Į tai svečių ekipos krepšininkai atsakė šešiais taškais iš eilės, kurie sumažino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Vis tik, ketvirtį geriau užbaigę šeimininkai atitrūko nuo priešininkų penkiolika taškų. 48:33.

Paskutinę rungtynių dalį žymiai geriau pradėję aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko, tačiau kiek vėliau penkis iš eilės taškus surinkęs A.Keršis kiek sumažino savo ekipos atsilikimą. Bėgant kėlinuko laikui žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau šįkart kėlinuką sėkmingiau užbaigė „Baltic Transline“ ir kiek sušvelnino pralaimėjimą. 66:50

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Artūras Sukovas kalbėjo: „Pergalę pasiekti padėjo greitas žaidimas. Varžovai nebuvo pilnos sudėties, neturėjo staigių perimetro žaidėjų, kaip pirmosiose rungtynės, todėl bandėme užbėgti varžovus, kas mums ir pavyko“.

KK „Kauno partizanai“: Paulius Irtmonas – 17 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Akramas – 10 tšk., Donatas Petrauskas – 9 tšk. (5 perimt. kam.)

„Baltic Transline“: Aivaras Keršis – 20 tšk., Modestas Paršeliūnas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Klimavičius – 7 tšk. (6 rezult. perd.)

Visas rungtynes pirmavę KK“Kauno partizanai“ užtikrintai nugalėjo „LejuoTransa“ (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)Antroje rungtynių pusėje strigti pradėję KK „Kauno partizanai“ patyrė nesėkmę (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 20:20 val.)KK „Kauno partizanai“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 22:32 val.)KK „Kauno Partizanai“ išliko nenugalėti (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)KK „Kauno partizanai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 11:15 val.)Ketvirtą kėlinį geriau sužaidę KK „Kauno partizanai“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:17 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė eilinę pergalę (2016 sausio 29 d., penktadienis, 23:16 val.)KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:14 val.)