Grizliai vs Kauno Rami (89:86)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

„Grizliai“ antrąjį C lygos etapą pradėjo dramatiška pergale prieš „Kauno Rami“

2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 1260

Lapkričio 26 dieną, ketvirtadienį, įvyko C lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, „Didžiosios taurės“ L pogrupio antrojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Grizlių“ bei svečių statusą turėjusių – „Kauno Rami“ komandų. Tai pirmosios abiejų ekipų rungtynės antrajame C lygos ture. Į „Didžiąją taurę“ komandos pateko su skirtingais rezultatais – „Grizliai“ pirmąjį turą laimėjo 3 kartus iš 6 bandymų, o „Kauno Rami“ rezultatas buvo kiek geresnis – 4 pergalės ir 2 pralaimėjimai.

Aikštės šeimininkai užtikrintai pradėjo rungtynes ir sužaidus kelias minutes įsiveržė į priekį 11:2. Po antrojo šiose rungtynėse „Kauno Rami“ žaidėjo T. Petrošiaus tritaškio, prabėgus kiek daugiau nei puse pirmojo kėlinio svečiai beveik išlygino rezultatą – 14:12, tačiau tuomet „Grizliai“ vėl surengė spurtą po kurio šiose rungtynėse pirmą kartą įgijo dviženklį taškų skirtumą – 22:12. Kėlinio pabaigoje septynių iš eilės T. Petrošiaus taškų dėka „Kauno Rami“ šiek tiek sumažino savo atsilikimą ir pirmąjį kėlinį baigė atsilikinėdama 26:19. T.Petrošius šiame kėlinyje pelnė net 13 komandos taškų.

Antrąjį kėlinį ir vėl geriau pradėjo „Grizlių“ ekipa. Po keturių taškų be atsako jie ir vėl įgijo dviženklį pranašumą (30:19). Įpusėjus antrajam kėliniui G.Džiaugys smeigė tritaškį ir savo komandos atsilikimą sumažino iki 6 taškų (34:28). Sumažėjusiu skirtumu svečių komanda džiaugėsi neilgai – sužaidus puse minutės šeimininkai ir vėl įgijo dešimties taškų pranašumą – 38:28. Kėlinio pabaiga priklausė šeiminkams ir po dvyliktojo A. Butkaus taško šiame kėlinyje komandos ilgąją pertrauką pasitiko skirtingomis nuotaikomis – šeimininkai užtikrintai pirmavo (50:35).

Trečiojo kėlinio pradžioje tikrą šou surengė „Kauno Rami“ žaidėjas T.Petrošius. Jis per puse trečiojo kėlinio įmetė net 15 taškų ir savo komandą priartino iki 6 taškų ribos (61:55). „Grizliai“ niekaip negalėjo sustabdyti įsibegėjusio „Kauno Rami“ komandos puolimo ir išvaistė visą savo turėtą pranašumą. Svečiai laimėję šį kėlinį 19:31 sugražino intrigą į šias rungtynes ir prieš lemiamą rungtynių kėlinį turėjo tik 3 taškų deficitą – 69:66.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 1 minute 24 sekundes pirmą kartą šiose rungtynėse svečių komandą įgijo pranašumą (69:70). 36 -asis T. Petrošiaus taškas svečius įšvedė į priekį didesniu nei vieno metimo skirtumu – 70:74. Įpusėjus rungtynėms A. Vilpišausko 18 -asis taškas išlygino rezultatą (76:76). Vis dėl to čia ir vėl apie save priminė neabejotinai geriausias šių rungtynių žaidėjas – T.Petrošius į šeimininkų krepšį smeigė dar vieną tritaškį metimą ir dar kartelį išvedė svečius į priekį (78:79). „Grizliai“ nesutriko ir M. Malinausko 4 taškai paeiliui leido šeimininkams susigrąžinti pranašumą (82:79). Š.Petraitis čia pat pataikė dvitaškį, tačiau A.Vilpišauskas atsakė tuo pačiu (84:81). Likus žaisti 1 minutę ir 24 sekundes M.Malinauskas pataikė tritaškį metimą ir leido šeimininkų komandai atitrūkti saugiu skirtumu (87:81). Svečiai nepasidavė ir likus žaisti 15 sekundžių, po G. Rinkevičiaus bei M. Šilkausko dvitaškių komandas ir vėl skyrė tik du taškai (87:85).Pražangą sustabdytas O.Logvin pataikė tik vieną baudos metimą (88:85). Specialiai prie baudos metimų linijos pasiųstas K.Aliukevičius pataikė tik vieną baudos metimą (88:86). Svečiai ir vėl prasižengė ir šį kartą baudas stojo mesti M.Malinauskas. Jam ranka taip pat sudrebėjo ir jis pataikė tik vieną metimą taip palikdamas šansą išplėsti pratesimą „Kauno Rami“ ekipai (89:86). „Grizliai“ neleido svečiams mesti tritaškio metimo ir prie baudų metimo linijos baudas stojo mesti M.Šilkauskas. Abu baudos metimai buvo netikslus, o kamuolį atsikovojo M.Malinauskas. „Grizliai“ greitai perbėgo į varžovų aikštės pusę, tačiau nesugebėjo išlaikyti kamuolio aikštelėje. Likus vienai sekundei iki rungtynių pabaigos kamuolys aikštę paliko nuo svečių komandos žaidėjo ir tai atrodė viskas, tačiau išsimesdamas kamuolį A.Nanartonis jį perdavė tiesiai Š. Petraičiui į rankas. Šis dar spėjo išmesti metimą iš vidurio aikštės, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė ir „Grizliai“ išbarstę vienu metu turėtą solidžią 15 taškų persvarą išnešė sveiką „kailį“ ir laimėjo rungtynes rezultatu 89:86.

„Grizliai“: Mantas Malinauskas 23 tšk., Aidas Vilpišauskas 20 tšk. (11 atk. kam.), Audrius Butkus ir Andrius Nanartonis 16 tšk., Oleg Logvin 7 tšk. (17 atk. kam.).

“Kauno Rami“: Tomas Petrošius 39 tšk. (8 atk kam., 36 naud. balai), Giedrius Rinkevičius 14 tšk. (9 atk kam., 8 išprov. praž.), Šarūnas Petraitis 13 tšk. (8 atk. kam., 5 išprov. praž., 6 prarast. kam.) , Mantas Šilkauskas 10 tšk. (12 atk. kam.).

„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)„Grizlių“ penketukas neatsilaikė prieš „BuyPCgame.eu“ komandą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)„ICE“ komanda tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno Rami“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 23:50 val.)Advokatų kontora „Konsus“ džiaugėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis iškovota pergale prieš „Grizlius“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)„Grizliai“ vos išnėšė sveiką kailį rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 01:06 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo pergale pradėjo aštuntfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:23 val.)Blankiai puolę „Grizliai“ turėjo pripažinti „Ice“ pranašumą (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:09 val.)Po prasto starto atsigavęs BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė „Kauno Rami“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:08 val.)„VU KHF“ netikėtai lengvai sutriuškino „Kauno Rami“ krepšininkus (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 17:00 val.)