KK „13“ vs Brentex Trailer (40:87)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 27 d., Antradienis, 20:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Brentex Trailer“ pasiekė triuškinamą pergalę

2015 spalio 27 d., Antradienis, 22:32 val., peržiūros: 1069

Spalio 27 dieną, 20:30 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, sustiko „C“ lygos komandos KK „13“ (šeimininkai) ir „Brentex Trailer“ (svečiai). Negausiai susirinkę šeimininkai nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio „Brentex Trailer“ krepšininkams, kurie šį vakarą galėjo džiaugtis milžinišku pranašumu ir daugiau nei užtikrinta pergale. Rungtynės baigėsi rezultatu 40:87.

Rungtynių pradžioje abi komandos keletą minučių žaidė lygiai, tačiau šeimininkai netrukus tiesiog paskendo klaidose, o tuo pasinaudoję „Brentex Trailer“ krepšininkai žaibiškai nutolo. Skirtumas labai sparčiai augo, „Brentex Trailer“ krepšininkai surengė ne vieną greitą ataką, dar pridėjo kelis tikslius tolimus metimus ir jau antrojo kėlinuko metu jų pranašumas perkopė 20 taškų ribą, o prasidedant ilgajai pertraukai svečiai jau džiaugėsi 30 taškų pranašumu 18:48.

Po ilgosios pertraukos viskas vyko kone identiškai, skirtumas ir toliau sparčiai augo, o vos vieną keitimą turintys KK „13“ žaidėjai negalėjo padidinti tempo ar rinktis pražangų. Tačiau pats žaidimas aikštelėje buvo gana kietas ir abi komandos net neketino atsipalaiduoti, o netgi priešingai – įtampa vis augo. Netrukus aikštelėje įvyko incidentas, kurio metu abiejų komandų žaidėjai apsistumdė, bet didesnio konfliko įsikišus teisėjams pavyko išvengti. Likęs rungtynių laikas greičiau tebuvo formalumas, „Brentex Trailer“ žaidėjams taip ir nepavyko pasiekti trokštamo 50 taškų pranašumo, bet jų pergalė buvo ir taip daugiau nei triuškinama 40:87.

KK „13“: Remigijus Babenskas – 15 tšk., Justas Jokšas – 7 tšk., Dominykas Butkus – 6 tšk.

Brentex Trailer: Tadas Vaitkevičius – 28 tšk. (5 perimt. kam.), Valius Fominas – 14 tšk., Marius Petrauskas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), žydrunas Narjauskas – 11 tšk. (11 atk. kam.), Tautvydas Skrupskelis – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Brentex Trailer“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Spartą“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:52 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė sudėtingą pergalę (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer“ palaužė „Komandą X“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:17 val.)KK „13“ atlaikė lemiamą šturmą bei išsaugojo pergalę (2016 vasario 09 d., antradienis, 00:05 val.)„Kauno NTI-PN“ po pratęsimo palaužė „Brentex Trailer“ bei žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ varžovus sutriuškino tarsi per treniruotę (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:32 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „Brentex Trailer“ ekipa (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)BC „Straight“ antrąjį etapą pradėjo pergale (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:31 val.)„NTI -PN“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Brentex Trailer“ ekipos. (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 20:41 val.)