Šilainiai vs KK „13“ (57:71)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 11 d., Penktadienis, 20:10 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Visas rungtynes pirmavę KK „13“ nugalėjo „Šilainius“

2015 gruodžio 11 d., Penktadienis, 23:53 val., peržiūros: 1384

2015 gruodžio 11 dieną, Šv. Kazimiero vidurinėje mokykloje, C lygos, „ALT reklama“ pirmenybėse susitiko „Šilianiai“ (šeimininkai) ir KK „13“ (svečiai). Nuo rungtynių pradžios šovę į priekį ir visas rungtynes išlaikę pranašumą laimėjo svečiai rezultatu – 57:71.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų tritaškiu, kai į tai svečiai atsakė devyniais taškais be atsako – 3:9. Dar penkis taškus pridėjo „Šilainiai“ ir skirtumas aptirpo iki minimumo – 8:9. Atkarpą 5:4 laimėjo šeimininkai ir rezultatas tapo lygus – 13:13. Penkis taškus pelnė Edgaras Zaidelis, o dvitaškiu atsakė Vytenis Vaivada – 15:18. Iki kėlinio pabaigos skirtumas padidėjo dar vienu tašku ir po pirmo kėlinio – 19:23.

Antrą kėlinį aštuoniais taškais pradėjo KK „13“ ir skirtumas padidėjo iki dviženklio – 19:31. Šešis taškus be atsako surinko „Šilainiai“ ir nukirpo deficitą per pusę – 25:31. Kėlinio pabaigą 1:9 laimėjo svečiai ir po dviejų kėlinių solidus svečių pranašumas – 26:40.

Trečią kėlinį vėl geriau pradėjo KK „13“ ir skirtumas padidėjo iki devyniolikos taškų – 30:49. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o tada dar keturis pridėjo svečiai ir rezultatas – 34:57. Kėlinį šeimininkai užbaigė atkarpa 8:2 ir skirtumas sumažėjo iki – 42:59.

Lemiamas kėlinys prasidėjo svečių dvitaškiu, tačiau tada „Šilainiai“ pelnė šešis taškus be atsako ir skirtumas aptirpo iki 13 taškų – 48:61. Visus šeimininkų bandymus perlaužti runtynių eigą, gesino klaidos. Šešis taškus pelnė svečiai, skirtumas vėl šoko iki 19 taškų – 48:67. Septynis taškus be atsako pelnė „Šilianiai“ ir skirtumas vėl sumažėjo iki 12 taškų, tačiau tai jau buvo viskas. Rungtynės baigėsi užtikrinta svečių pergale – 57:71.

„Šilainiai“: Vaidas Dambauskas – 19 tšk., Vytenis Vaivada – 13 tšk., Arminas Andrejaitis – 11 tšk.

KK „13“ : Lukas Stanislovaitis – 16 tšk., Edgaras Zaidelis – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Justas Jokšas – 10 tšk.

Didelį rungtynių tempą demonstravę „LejuoTransa“ krepšininkai įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:28 val.)Puikias rungtynes sužaidę KK „13“ krepšininkai įveikė Kauno „SRC-2“ ekipą (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 21:58 val.)Kauno „Partizanai“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:55 val.)Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)Keturiese likę KK „13“ sugebėjo atsilaikyti prieš BC „Ambi“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:50 val.)Sunkiai įsibėgėję KK „13“ įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)A. Atkočaičio tritaškis paskutinėmis rungtynių akimirkomis atnešė „Kauno NTI-PN“ pergalę prieš „Šilainius“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:46 val.)„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:08 val.)KK „13“ palaužė Kauno „NTI-PN“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 21:42 val.)Didelis kovingumas leido pergalę pasiekti KK „13“ ekipai (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)