SK „Neveronys“ vs United ‒ „Alta transportas“ (79:83)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„United ‒ Alta transportas“ privertė SK „Neveronis“ suklupti pirmą kartą sezone

2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 20:29 val., peržiūros: 1266

Sekmadienį, sausio 24 dieną, A.Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos SK „Neveronių“ ir svečių „United – Alta transporto“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau antro kėlinuko pradžioje du tolimus metimus pataikęs P.Grikštas išvedė savo komandą į priekį. Kiek vėliau žaidimas dar buvo išsilyginęs, tačiau prieš ilgąją pertrauką geriau pasirodę svečiai įgijo trapų trijų taškų pranašumą. Paskutinę rungtynių dalį itin sunkiai pradėję SK „Neveronys“ kiek paleido priešininkus, tačiau ilgainiui ir vėl pasivijo. Nepaisant to, „United – Alta transportas“ sugebėjo atsilaikyti ir šventė sunkią pergalę rezultatu 79:83 (14:15, 21:23, 19:18, 25:27).

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu, tačiau vienu žingsneliu priekyje buvo SK „Neveronys“. Kiek vėliau atkarpą 5:0 sužaidęs „United – Alta transportas“ persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau čia pat spurtavę svečiai ir vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Einant pirmam kėlinukui į pabaigą dar penkis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai įgijo minimalų pranašumą, tačiau paskutinėmis sekundėmis taškus dar spėję pelnyti svečiai pirmą kėlinuką baigė turėdami vieno taško pranašumą. 14:15.

Antrą ketvirtį dviem tolimais metimais pradėjęs P.Grikštas padidino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų, tačiau nusileisti neketinę aikštės šeimininkai spurtavo 6:0 ir rezultatą išlygino. Kiek vėliau žaidimas ir vėl išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau ir vėl ketvirčio pabaigą geriau sužaidę „United – Alta transporto“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo trijų taškų persvarą. 35:38.

Po ilgosios pertraukos puolime žymiai aktyviau žaidė „United – Alta transportas“, ko pasekoje per pirmas kelias minutes skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki devynių taškų. Įpusėjus ketvirčiui D.Gudeliausko penki iš eilės taškai dar labiau truktelėjo svečius į priekį, tačiau sėkmingai kėlinį užbaigę aikštės šeimininkai sugebėjo pasivyti priešininkus ir sumažinti deficitą iki dviejų taškų. 54:56.

Paskutinę rungtynių dalį svečių ekipos krepšininkai pradėjo devyniais taškais iš eilės. Kiek vėliau, praėjus beveik keturioms kėlinio minutėms pirmuosius taškus pelnė ir SK „Neveronys“, kurie spurtavo ir sumažino deficitą iki minimumo. Po to žaidimas kiek išsilygino, tačiau dvi iš eilės V.Žvirblio techninės pražangos kiek nusmukdė šeimininkus, tačiau bėgant rungtynių laikui į pabaigą L.Stankevičiaus tritaškis dar suteikė šeimininkams vilties. Kiek vėliau, dar vieną fantastišką tritaškį pataikęs A.Švelnys sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų, tačiau paskutines sekundes atsilaikyti sugebėję svečiai privertė pirmą kartą suklupti SK „Neveronis“. 79:83.

Po pirmosios nesėkmės Justinas Virbickas kalbėjo: „Šiandieną dalis komandos narių turėjo po kelias rungtynes ir todėl susirinkome šiek tiek pavargę, trūko parako bei užsivedimo, bet be pralaimėjimų nebūna ir pergalių. Tai buvo pirma mūsų nesėkmė ir, galbūt, tai bus kažkoks postūmis, nes po praeitų rungtynių buvo toks lengvas atsipalaidavimas. Plius pilnai nesusirinkome, tačiau be pralaimėjimų nebus ir pergalių, viskas gerai“.

SK „Neveronys“: Evaldas Jurgaitis – 30 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Vytautas Žvirblis – 13 tšk., Laurynas Stankevičius – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

United ‒ „Alta transportas“: Žygimantas Krupskis – 28 tšk. (17 atk. kam.), Donatas Gudeliauskas – 18 tšk. (7 rezult. perd.), Povilas Grikštas – 11 tšk.

„United ‒ Alta Transporto“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Neveronis“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)United ‒ „Alta transportas“ sutriuškino „Grizlius“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 00:11 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą. (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 00:09 val.)United ‒ „Alta transportas“ iš Birštono išsivežė fantastišką pergalę (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 00:50 val.)United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)United – „Alta transportas“ ekipa grupes rungtynes užbaigė pergale. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)