Sparta vs Brentex Trailer (62:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 26 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Brentex Trailer“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Spartą“

2016 sausio 26 d., Antradienis, 23:52 val., peržiūros: 1195

Antradienį (01.26) Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės, tarp „Spartos“ (šeimininkai) ir „Brentex Trailer“ (svečiai). Permainingose rungtynėse netikėtą pergalę šventė „Brentex Trailer“ – 62:65 (6:19, 22:8, 18:21, 11:17).

Dar pirmajame kėlinyje „Brentex Trailer“ pribloškė varžovus netikėta atakų serija ir po truputį didino skirtumą. Pirmąjį kėlinį laimėję net 13 taškų skirtumu, „Brentex Trailer“ pirmavo – 6:19. Antrajame kėlinyje pradėję žaisti kiek aštriau, „Spartos“ krepšininkai daugiausiai baudos metimais rinkdami taškus perėmė iniciatyvą į savo rankas ir laimėję atkarpą (18:6) priartėjo iki minimumo (24:25). Kėlinio pabaigoje šeimininkai ir toliau tęsė sėkmingą žaidimą ir po pirmųjų dvidešimties minučių pirmavo vienu tašku – 28:27.

Po ilgosios pertraukos „Brentex Trailer“ išlygino žaidimą ir po kelių atakų įgijo kelių taškų pranašumą (32:35). Ilgą laiką komandos išlaikė lygų žaidimą ir tik kėlinukui einant į pabaigą „Brentex Trailer“ įgijo nežymiai didesnį pranašumą (41:46). Visgi tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms „Sparta“ sumažino skirtumą iki dviejų taškų – 46:48.

Ketvirtajame kėlinyje „Sparta“ pradėjo kovingai ir sugebėjo įgyti šešių taškų skirtumą (54:48). „Brentex Trailer“ renesansą pradėjo M.Petrauskas pataikęs tritaškį metimą ir sumažinęs skirtumą iki 3 taškų (54:51). Ir nors „Sparta“ atsakė keturiais taškais, tačiau taiklūs V.Fomino ir M.Petrausko metimai sumažino skirtumą iki 2 taškų (56:56). „Sparta“ per likusį laiką taškus rinko baudos metimais, tuo tarpu M.Petrauskas pataikė dar kelis tritaškius, o vėliau kartu su V.Fominu ištempė „Brentex Trailer“ į pergalę – 62:65.

Sparta: Antanas Kilas – 19 tšk., Robertas Talevičius – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Giedrius Prabulis – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Brentex Trailer: Marius Petrauskas – 19 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Valius Fominas – 9 tšk., Tadas Vaitkevičius – 9 tšk.

Po pergalės pakalbintas „Brentex Trailer“ ekipos treneris, R.Mineikis, kalbėjo:

- Nutraukėte užsitęsusią pralaimėjimų serija, todėl gal tiesiog pakalbėkime apie tą pralaimėjimų serija. Kas trukdė žaisti taip, kaip rungtyniavote šiandien?

- Šiandien buvo du maži žaidėjai, kurie grįžo po ilgos pertraukos, jie nežaidė nei vienose iš tų varžybų, todėl šiandien pagaliau susirinko praktiškai visa komanda, nebuvo vos vieno žmogaus, tas ir padarė didelę įtaką. Šiaip žaisdavome šešiese, septyniese, be savo lyderiu, gal tai ir buvo didžiausia įtaka.
- Greičiausiai iškrisite į „Mažąją“ taurę, kokius tikslus keliate?
- Jei komanda susirinks taip kaip šiandien, tikimes dar pakovoti ir gan toli nueiti.

„Brentex Trailer“ pasiekė triuškinamą pergalę (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:32 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:03 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių „Spartai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:06 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai atsirevanšavo „Sparta“ vyrams (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 20:16 val.)Sparta pateikė staigmena ir laimėjo prieš Elektromontuotojas ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 23:30 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Akademijos“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:20 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer“ palaužė „Komandą X“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė sudėtingą pergalę (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje privertė pasiduoti „Spartą“ (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 21:04 val.)BC „Straight“ antrąjį etapą pradėjo pergale (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:31 val.)