BC „Gazuotas pienas“ vs SK „Neveronys“ (65:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas Pienas“ savo aikštėje po atkaklios kovos nusileido SK „Neveronys“ ekipai

2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 23:00 val., peržiūros: 1318

Šiandien Dainavos vidurinėje mokykloje įvyko C lygos varžybos tarp BC „Gazuotas Pienas“ ir SK „Neveronys“ komandų. Rezultatu 65:69 „Gazuoto Pieno“ ekipa nusileido „Neverinių“ komandai.

Nuo pat pirmųjų minučių buvo matoma, kad abi komandos nusiteikusios kovingai ir nei viena nei kita neleido savo priešininkams dideliu skirtumu išsiveržti į priekį. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 16:25 jį laimėjo SK „Neveronys“ komanda.

Antrąjame kėlinyje per pirmąsias 5-ias minutes komandos buvo pataikiusios vos po 6 taškus, tačiau likusias 5-ias minutes „Gazuoto Pieno“ komanda parodė, kad gali puikiai gintis ir pulti. Jie iki antrojo kėlinio pabaigos sugebėjo sumažinti rezultatą iki minimumo 35:36.

Trečiajame kėlinyje buvo galima tikėtis tokios pat kovos kaip ir per pirmuosius du kėlinius, bet SK „Nevaronys“ puikiai sulošė trečiajė kelinį ir savo persvarą padidino iki 10-ies taškų. Iš to buvo galima spręsti apie abiejų komandų trenerių darbą ilgosios pertrakos metu. Rezultatas po 3-jų kėlinių buvo 43:53.

Ketvirtasis kėlinys buvo visiškai priešingas 3-iajam. BC „Gazuoto Pieno“ komanda per pirmąsias 5-ias minutes spurtavo ir laimėjo atkarpą 9:0. Likus penkioms minutėms 4-ajame kėlinyje rezultatas buvo 55:57 ir virė tikrai arši kova visoje aikštelėje. Rungtynių tempas vis didėjo ir abi komandos nuostabiai sulošė, tačiau rezultatu 65:69 laimėjo SK „Nevaronys“ ekipa.

Savo komandos pergalės kalviu tapo Tomas Petrauskas per 29min. pelnęs 26 taškus ir iš žaidimo mesdamas net 80% taiklumu. Nuo baudos linijos jis taip pat stovėjo dažnai išprovokavęs net 9 pražangas ir pelnydavęs savo komandai lengvus taškus jis is 11 baudos metimų pataikė 10.( 91% taiklumas ). Prie jo prisidėjo ir Aurimas Švelnys pelnęs 13 taškų ir išprovokavęs 5 priešinkų pražangas.

Pralaimėjusių gretose puikiai žaidė Tomas Bumbulevičius 15tšk., Mantas Stankevičius 16tšk. ir Mantas Gasperavičius 12tšk.

BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik antroje rungtynių pusėje nutolo nuo varžovų (2016 vasario 09 d., antradienis, 10:34 val.)BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Akademija“ rungtynių pabaigoje palaužė SK „Neveronis“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:44 val.)Geresnė antroji rungtynių dalis nulėmė SK „Neveronys“ pergalę (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:48 val.)